כללי די דחופה, למען שמו באהבה...

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ב"ה זכינו לעמד את הספרים של הרב עזרא שיינברג שליט"א [תלמידו של הרב מרדכי אליהו זצוק"ל, מי שרוצה פרטים נוספים שיפנה באישי :) ], הספר הראשון עומד בCS5 באופן של ניסוי וטעיה, ועברו הרבה מים עד שהספר החדש [השלישי במספרו] יצא לאור בעז"ה.

כל העובדים על ההוצאה הינם עובדים בהתנדבות [ומקבלים שכרם מאת ה'...]

הספר הראשון יצא במהירות גבוהה מאוד כדי להספיק להוציאו ליום השנה לזכרו של אביו שחל הרב, אי לכך ישנם הרבה טעויות והגהות שצריכים לשנותם. לכן הוחלט להוציאו מחדש.

הבנו שהכי קל יהיה לערוך את כל הקובץ מחדש בוורד ולאחר מכן לעמדו במהירות באינד'.
אך יש לנו בעיה מכיוון שלגרפיקאית שעבדה ועימדה את הספר הראשון יש ניסיוןבגרפיקה ולא היה כמעט ניסיון בעימוד, ונוצרו הרבה בעיות בקובץ.

עד כאן ההקדמה....

ניסיתי לפתוח את הקובץ בCS3, אך הוא לא נפתח לי ונאמר שחסרים פלאג-אינים שונים. אני לא יודע אם זה מכיוון שיש לי CS3 והקובץ נשמר ב5 או כל בעיה אחרת.
יש מישהו שמוכן להתנדב לשם שמיים ולהעביר את הקובץ לוורד?....

[או אולי יש לו דרך ויודע איך לפתוח את הקובץ ולהפוך אותו לגרסת CS3 בלי פאגינים כך שאוכל לפתוח אותו?...]

הוא כותב לי בהתחלה שחסרים הפלאגינים:
DYNAMICDOCUMENTS.RPLN
CONDITIONALTEXT.RPLN

ואז הוא כותב שאי אפשר לפתוח את הקובץ ונותן רשימה ענקית של פלאגינים....

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י נתנאל וייס;802108:
ב"ה זכינו לעמד את הספרים של הרב עזרא שיינברג שליט"א [תלמידו של הרב מרדכי אליהו זצוק"ל, מי שרוצה פרטים נוספים שיפנה באישי :) ], הספר הראשון עומד בCS5 באופן של ניסוי וטעיה, ועברו הרבה מים עד שהספר החדש [השלישי במספרו] יצא לאור בעז"ה.

כל העובדים על ההוצאה הינם עובדים בהתנדבות [ומקבלים שכרם מאת ה'...]

הספר הראשון יצא במהירות גבוהה מאוד כדי להספיק להוציאו ליום השנה לזכרו של אביו שחל הרב, אי לכך ישנם הרבה טעויות והגהות שצריכים לשנותם. לכן הוחלט להוציאו מחדש.

הבנו שהכי קל יהיה לערוך את כל הקובץ מחדש בוורד ולאחר מכן לעמדו במהירות באינד'.
אך יש לנו בעיה מכיוון שלגרפיקאית שעבדה ועימדה את הספר הראשון יש ניסיוןבגרפיקה ולא היה כמעט ניסיון בעימוד, ונוצרו הרבה בעיות בקובץ.

עד כאן ההקדמה....

ניסיתי לפתוח את הקובץ בCS3, אך הוא לא נפתח לי ונאמר שחסרים פלאג-אינים שונים. אני לא יודע אם זה מכיוון שיש לי CS3 והקובץ נשמר ב5 או כל בעיה אחרת.
יש מישהו שמוכן להתנדב לשם שמיים ולהעביר את הקובץ לוורד?....

[או אולי יש לו דרך ויודע איך לפתוח את הקובץ ולהפוך אותו לגרסת CS3 בלי פאגינים כך שאוכל לפתוח אותו?...]

הוא כותב לי בהתחלה שחסרים הפלאגינים:
DYNAMICDOCUMENTS.RPLN
CONDITIONALTEXT.RPLN

ואז הוא כותב שאי אפשר לפתוח את הקובץ ונותן רשימה ענקית של פלאגינים....
ע"מ לפתוח ב3 עליך לשמור בתאימות לארבע, בשמור בשם נדמה לי, ומשם לשמור לשלוש... נראה לי שאי אפשר ישר מ5 ל3

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני לא במחשב עם אינדיזיין אבל מה שצריך לעשות זה לפתוח את הקובץ ב-CS5, לייצא לקובץ IDML. לפתוח את קובץ ה IDML ב-CS4, ושם לייצא ל INX. ואז את קובץ ה INX לפתוח ב-CS3.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תשלח אלי ואשלח לך בפורמט CS3. יש לי CS5 וגם CS4. אשמח לעזור.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
300 עמודים בהתנדבות? יפה.
מקווה שזה היה בשביל התנסות בתוכנה.

ק

קופירייט

אורח
נכתב ע"י ונתנו10;802938:
300 עמודים בהתנדבות? יפה.
מקווה שזה היה בשביל התנסות בתוכנה.

כשמדובר ברב שלך - שאם אתה תלמיד שלו כנראה אתה חייב לו הרבה הכרת הטוב
לא היית מוכן לעמד 300 עמודים במתנה?

תראה מה הנגיד גליק עושה ביתד נאמן בשביל הרב שלו : )

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י קופירייט;803298:
כשמדובר ברב שלך - שאם אתה תלמיד שלו כנראה אתה חייב לו הרבה הכרת הטוב
לא היית מוכן לעמד 300 עמודים במתנה?
אם הוא היה מבקש ממני אישית, גם הרבה יותר מזה.
אבל הרב שלי לא יבקש ממני שאעשה בחינם משהו שזה המקצוע שלי,
כמו שהוא לא יבקש מהשכן שלי בביהכ"נ, נגר במקצועו, שיבנה 3 ספסלים חדשים (וצריך אותם),
הוא גם לא יבקש ממשה, בעל החנות לאלקטרוניקה, מיחם חדש במקום זה שהתקלקל,
כי הוא יודע שגם למשה זה עלה כסף, והוא גם מבין שהשעות עבודה שלנו שווים כסף והרבה. וזה לא אחד שחושב בסגנון: 'ממילא יש לו מחשב, והמקצוע ביד שלו, אז יאללה, שיעבוד לנו 20 שעות...'
הוא כן יכול לבקש ממני, תרומה למיחם חדש, או לספסלים חדשים ואז אוכל לתת כמה שאני מרגיש מסוגל לתת, אולי זה יהיה יותר ממה ששווה 300 עמודי עימוד ואולי פחות.

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ונתנו10;803300:
אם הוא היה מבקש ממני אישית, גם הרבה יותר מזה.
אבל הרב שלי לא יבקש ממני שאעשה בחינם משהו שזה המקצוע שלי,
כמו שהוא לא יבקש מהשכן שלי בביהכ"נ, נגר במקצועו, שיבנה 3 ספסלים חדשים (וצריך אותם),
הוא גם לא יבקש ממשה, בעל החנות לאלקטרוניקה, מיחם חדש במקום זה שהתקלקל,
כי הוא יודע שגם למשה זה עלה כסף, והוא גם מבין שהשעות עבודה שלנו שווים כסף והרבה. וזה לא אחד שחושב בסגנון: 'ממילא יש לו מחשב, והמקצוע ביד שלו, אז יאללה, שיעבוד לנו 20 שעות...'
הוא כן יכול לבקש ממני, תרומה למיחם חדש, או לספסלים חדשים ואז אוכל לתת כמה שאני מרגיש מסוגל לתת, אולי זה יהיה יותר ממה ששווה 300 עמודי עימוד ואולי פחות.

הוצאת ספר עם דברי תורה של הרב שיינברג זה לא צורך אישי של הרב, א"א להשוות את זה למיחם חדש\ספסלים... כל אחד בוחר איפה להכניס חסד בתחום המקצועי שלו, בסה"כ זו מתנה מה' יתברך.
אשריהם שזוכים לשמש תלמידי חכמים בפרט לזיכוי הרבים וקירוב הגאולה, ואני בטוחה שה' יחזיר להם בכפל כפליים!
בהצלחה!!

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י tuvyael;803414:
הוצאת ספר עם דברי תורה של הרב שיינברג זה לא צורך אישי של הרב, א"א להשוות את זה למיחם חדש\ספסלים... כל אחד בוחר איפה להכניס חסד בתחום המקצועי שלו, בסה"כ זו מתנה מה' יתברך.
אשריהם שזוכים לשמש תלמידי חכמים בפרט לזיכוי הרבים וקירוב הגאולה, ואני בטוחה שה' יחזיר להם בכפל כפליים!
בהצלחה!!

א. אני לא עוסק ביום יום בתחום העימוד והגרפיקה, כמו שנאמר ב"ה קיבלתי את הכשרון ללמוד באופן מהיר תוכנות, ומכיוון שלא למדתי מימי את התוכנה באופן רישמי אלא אך ורק על סמך ניסוי וטעיה אני לא חושב שאני יכול ורוצה לתמחר את העבודה שלי.

ב. "ומצדיקי הרבים..." לא זוכר את הציטוט המדוייק, אבל ישנו קטע בזהר הקדוש שאומר שאם האדם היה יודע מה הזכות שיש למזכה הרבים היה רודף אחר הרבים ומחייב אותם בערך לפעול על מנת שיחשב שהוא זיכה אותם...
אין מה לעשות, הכל אינטרסים :D ותגמול רוחני לא שווה פחות מתגמול גשמי......
אני מעדיף להשאיר את הקרן ואת הפירות לעולם שכולו טוב ולסמוך על מי שזן ומפרנס מקרני ראמים ועד ביצי כנים שגם אותי יפרנס בין השאר.... :)

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ודרך אגב, אני חייב לכתוב משהו נוסף על מנת שלא ישמע חס וחלילה שהרב נידב פה מישהו מיוזמתו, ושאף אחד לא יעיז פה שלא להזהר בגחלתן של תלמידי חכמים....
הספר הראשון הועמד ע"י גרפיקאית בתשלום מלא(!) בגלל שראיתי שהיו הרבה בעיות בעימוד התנדבתי לעמד את הספר מחדש. הרב לא ביקש כלל וכלל ולא היה מעיז לבקש שתהיה התנדבות כלשהי. מי שמכיר את הרב שליט"א ויודע כמה הוא נזהר כמו מאש שלא להשתמש בכתרה של תורה היה מבין שאפילו לא הייתי צריך לכתוב את הדברים הללו....

ליאורו

משתמש רשום
תנסה להכנס לאתר של adobe ובהרשמה קצרה תוכל להוריד גרסה ל30 יום של cs 5/6.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה