דרוש מידע דירה לנופש בעדיפות גבוהה לשבוע הבא באזור כרמיאל - צפת

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
נשמח לקבל מידע אודות דירה לנופש, רצוי מאוד בשבוע הבא עבור זוג + 4 קטנים,
חשוב מאוד! דירה נקיה ומטופחת. עדיפות לחדשה \ משופצת וכדו'
תודה מראש

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היינו בצפת. לא יודעת אם פנוי להם בשבוע הקרוב, אבל כדאי לבדוק.
דירה משופצת ונקיה.
אני מעדיפה לא לכתוב פה טלפון אז תכתבו מייל לאן לשלוח את הטלפון

ציפי גוטמאן

משתמש חדש
היינו בצפת. לא יודעת אם פנוי להם בשבוע הקרוב, אבל כדאי לבדוק.
דירה משופצת ונקיה.
אני מעדיפה לא לכתוב פה טלפון אז תכתבו מייל לאן לשלוח את הטלפון
אני גם מתלבטת אם לצאת למושב או חשבנו לצפת. אני דיי גמישה בתאריכים. תשלחי לי בבקשה גם למייל את הטלפון שם.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לנו דירה בקריית שמואל
מתאימה לקריטריונים הנ"ל
0548528818

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה