השקעות נדל"ן דירה בנווה שמיר בבית שמש

מירי ה.....

משתמש רשום
הבנתי ממישהו שקנה שם שאין מרפסות סוכה זה נכון?
אני לא יודעת, בכל אופן בהצעה שהציעו לנו המרפסת היא מרפסת סוכה,
וחוץ מזה שלצערי היום זה לא אומר על פרויקט שאין בו סוכות שזה לא לחרדים, ולא רק בגלל המשפחות המחמירות;) שכן בונות סוכות למטה

מירי ה.....

משתמש רשום
גם ברמה א' יש איזורים ממש חוצניקים, איזורים שהם כמעט חילוניים, ואיזורים שהם ליטאיים חרדיים, בכלל לא מודרנים או חוצניקים.
ובאזורים שהם ליטאיים חרדיים לא מודרניים או חוצניקים גם המחירים יקרים כמו בשאר המקומות ברמה א' ?

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודעת, בכל אופן בהצעה שהציעו לנו המרפסת היא מרפסת סוכה,
וחוץ מזה שלצערי היום זה לא אומר על פרויקט שאין בו סוכות שזה לא לחרדים, ולא רק בגלל המשפחות המחמירות;) שכן בונות סוכות למטה
דיברתי על רמה ה'

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רק לבדוק שהדירה 'על הנייר' בפרויקט שאכן קיבל כבר אישור להתחיל בניה
יש שם פרויקטים ששיווקו אבל עדין אין שם אישור של משרד השיכון.

מירי ה.....

משתמש רשום
יכול להיות פרויקט שמתחייבים למפתח עוד 3 שנים ואין לו עדיין אישור של משרד השיכון ?

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
שוב, אני מכיר מבחוץ, תשאלו את מי שגר שם.
אני מציע ל @מירי ה.....
שאם העניין הוא לשמוע מה קורה בשכונה כיום אז כדאי לשמוע מבתוכו
מאנשים שגרים שם, ולא חסר כאלה בפרוג ואפשר לזהות אותם באשכול "חרדים לנווה שמיר
ולא להסתמך על תושבים בשכונות אחרות בית שמש שרק יודעים משמועות וממשאלות לב.

במחשבה שניה - גם אלה שגרים שם כל מה שהם כותבים זה בתוך קמפיין תמידי למען חרדיותה של רמה ה',
לדעתי הם עושים דבר טוב, אבל בשביל החלטה בנדל"ן צרך למצוא מישהו שיאמר את האמת מה קורה שם (לי אין מושג)

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@מירי ה.....
בד 4- נראלי בפרוייקט של מגן המחיר הוא כמו שציינת ל4 חדרים תבררי שם אם זה רלוונטי בשבילך

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה