דיסק צפיה של התעמלות אירובי

מצב
הנושא נעול.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני אשלח לכולם מחר בצהריים כי לוקח לג'מבו מייל המון המון זמן להעלות
ותודה לזו שכתבה איך לשלוח בקלות זה מאוד עוזר לי

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י bbr;923810:
אני אשלח לכולם מחר בצהריים כי לוקח לג'מבו מייל המון המון זמן להעלות
ותודה לזו שכתבה איך לשלוח בקלות זה מאוד עוזר לי

העתקת את הכתובות??
אם את רוצה, אשב עוד מעט ואצרף לך מכאן את הכל לרשימה גדולה!

רק לוודא - שלא תכיני גם את, חבל על העבודה של שתינו...

sh12

משתמש מקצוען
רשימה של כולם, עד להודעה זו:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה מראש.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י sh12;923914:
רשימה של כולם, עד להודעה זו:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה מראש.

תודה רבה רבה לך אין לי מילים, אני בעז"ה בצהריים כשאחזור הביתה אשלח לכולם.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י bbr;923962:
תודה רבה רבה לך אין לי מילים, אני בעז"ה בצהריים כשאחזור הביתה אשלח לכולם.

אני גם רוצה:)
אפשר לשלוח כתובת מייל באישי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה