חומרה דיסק און קי לא מזוהה וחם

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לי דיסק און קי 32 ג'יגה שעד אתמול עבד רגיל, והיום פתאום לא עובד
המחשב לא מזהה אותו
מה עושים ?
אין לי מידע חשוב שאין לי אותו במקום אחר
וכשאני מכניס אותו למחשב הוא ממש חם (און קי מברזל)
יש מה לעשות ?

נימה

משתמש חדש
צריך לעשות לכרטיס אנטי וירוס בצורה שלא מוחקת את הנתונים גם לי זה קרה פעם אם אתה גר בבני ברק יש חנות שנמצאת ברחוב ירושלים פינת בעלז אני לא זוכר את השם אולי מדי מחשבים והוא עושה תמורת כמה שקלים לא יקר בכלל

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צריך לעשות לכרטיס אנטי וירוס בצורה שלא מוחקת את הנתונים גם לי זה קרה פעם אם אתה גר בבני ברק יש חנות שנמצאת ברחוב ירושלים פינת בעלז אני לא זוכר את השם אולי מדי מחשבים והוא עושה תמורת כמה שקלים לא יקר בכלל
איך אנטי וירוס ?
המחשב בכלל לא מזהה !
ואני לא גר בני ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה