מידע שימושי דיי דייי למה להשלות.... עד מתי?

chaia

משתמש מקצוען
איזה סיפורים עצובים ... :(
עושה לי חשק לעבור לכדור אחר ששם הכל טוב ... (לא התכוונתי לעולם הבא.. כן ?!)
תוכלו לספר לי איפה יש כזה דבר ? או איזה חללית מביאה אותי לשם ?
במקום שבו תציץ ימינה ושמאלה בו תראה כעת ביום חמישי נשים אופות עוגות למען משפחות שבבידוד בביתן או במלוניות הקורונה.
מקום שבו תראה איך מחר ביום שישי עד כניסת השבת יתרוצצו אנשים במכוניותיהם הפרטיות וידאגו לשינוע של דברים מעיר לעיר העיקר שכל מבודד וחולה יקבל את כל מחסורו לפני שבת.
עולם שבו נחגגו בריתות ובר מצוות במלוניות קורונה ונשים טרחו לבשל את סעודת המצוה למרות שהן בכלל לא מכירות את היולדות או את חתן הבר מצוה.
עולם שבו בעלי חנות פיצה/ בעלי מאפיות וכו' מחלקים את פרי עמלם כדי לשמח את החולים והמבודדים.
דווקא מתוך ההסתר פנים הזה אני רואה כעת איך עם ישראל זוהר באפילה ולא ע"י ארגונים נוצצים אלא ע"י אנשים בודדים שמצטרפים ביחד לשרשרת של גמילות חסדים

ר

רק ילדה;)

אורח
במקום שבו תציץ ימינה ושמאלה בו תראה כעת ביום חמישי נשים אופות עוגות למען משפחות שבבידוד בביתן או במלוניות הקורונה.
מקום שבו תראה איך מחר ביום שישי עד כניסת השבת יתרוצצו אנשים במכוניותיהם הפרטיות וידאגו לשינוע של דברים מעיר לעיר העיקר שכל מבודד וחולה יקבל את כל מחסורו לפני שבת.
עולם שבו נחגגו בריתות ובר מצוות במלוניות קורונה ונשים טרחו לבשל את סעודת המצוה למרות שהן בכלל לא מכירות את היולדות או את חתן הבר מצוה.
עולם שבו בעלי חנות פיצה/ בעלי מאפיות וכו' מחלקים את פרי עמלם כדי לשמח את החולים והמבודדים.
דווקא מתוך ההסתר פנים הזה אני רואה כעת איך עם ישראל זוהר באפילה ולא ע"י ארגונים נוצצים אלא ע"י אנשים בודדים שמצטרפים ביחד לשרשרת של גמילות חסדים
גנבת לי המילים.
דווקא מתוך העשייה שלי אני ניפגשת בכל האנשים המדהימים הללו.

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה יפה להסתכל חיובי. והולם מלא אנשים טובים.
אבל @אבי2000 הוציא פה מהשק סיפור שלא הייתם שומעים סתם ככה ולעומת זאת את הסיפורים ההפוכים מקפידים להדפיס על עיתוני כרומו צבעוני, טוב לדעת היכן כולם ממוקמים, וקצת לפתוח עיניים.
מסכימה לגמרי על מי שכתב פה שהכי טוב לתרום מעשרות לחסדים שמוכרים לכם, כי ברגע שהארגון נעשה גדול, השחיתות תופיע שם.
@שביב זהב , זה דוגמא מצוינת לחסד אנושי ולא מתועש ומכונתי.
ו-כן, גם אנחנו הגענו בקורונה למסקנה שאנשים מסוגלים לזרוק בשניה אחת גם את מי שנותן להם ולציבור כל כך הרבה.

MusiCode

משתמש מקצוען
אגב, מניסיון של מבודד (לא אני) שירות המשלוחים של קוויק, הכי זול, וגם מהיר.
למי שהתלונן שמגיע אחרי שבוע...
משלוח 15 ש"ח.
%D7%91%D7%90%D7%A0%D7%A8%20%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%99.png

ר

רק ילדה;)

אורח
שוק העיר גם החלו לעשות קניות אונליין.
שירות מדהים, מהיר והעיקר טרי ומצויין.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הכל נכון
רק מהאשכול היה נראה שכל הארגונים שברגע שהם מתחילים להיות מוסדיים, מיד הם נהיים גרועים וושחתים וגם האנשים הפשוטים לא יכולים לעזור מתי שצריך אחד לשני ופשוט מתעלמים
נהיה לי הרגשה רעה מזה

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הכל נכון
רק מהאשכול היה נראה שכל הארגונים שברגע שהם מתחילים להיות מוסדיים, מיד הם נהיים גרועים וושחתים וגם האנשים הפשוטים לא יכולים לעזור מתי שצריך אחד לשני ופשוט מתעלמים
נהיה לי הרגשה רעה מזה
אני היית מבדלת בין ארגונים שנהיים מסורבלים (תופעת לוואי בלתי נמנעת של גודל ארגון),
לבין ארגונים שנהיים מושחתים. זה כבר לא חובת המציאות.

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
אני היית מבדלת בין ארגונים שנהיים מסורבלים (תופעת לוואי בלתי נמנעת של גודל ארגון),
לבין ארגונים שנהיים מושחתים. זה כבר לא חובת המציאות.
אין לי בעיה לתרום לארגון מסורבל,
מה שאותי מעניין זה שכספי מושקע במקום ראוי, ואם הוא מחלק את המשאבים ומנתב את זה בסופו של יום לנזקקים זה שווה לי את זה,
אם כי, שהייתי מצפה מכל ארגון להקצאת אחוזיי רווחים למטרות משתנות,

ארגון מושחת כשמו כן הוא, אין מה לדבר על דבר כזה בכלל, בין אם הוא לוקח לעצמו ובין אם הוא נותן רק לאנ"ש,

אני רק דברתי על אלו שמספרים לכולם שהם עוזרים לכולם ואז זה נתקע...
זה כמו חנות שעושה מבצעים, ולא כותבת את האותיות הקטנות, אבל הרבה יותר גרוע...

אם היה לי אפשרות, (אולי אחד הניקים פה יעלה את זה) הייתי שם פה את התמונה של המתנ"ס למשל שמתהדר בחבילות ומארזים למבודדים...
הצחקתם אותם...

היית רוצה להזכיר כאן גוף נוסף, שהוא לא ארגון חסד.
באמת על האירגוני חסד אין לנו שום זכות לבוא בטענות
וכל מה שהם עושים באמת מגיע להם ישר כח עצום ושכרם שמור להם.

אנחנו היינו משפחה של חולים ומבודדים- 11 ילדים, בעיר ביתר עלית.
פנינו לעיריה עשרות פעמים!! לבקשת עזרה, אבל עד היום הזה לא ראינו ולא שמענו מהם.
כשביקשנו מהם לזרוק זבל- כי בתמימותנו חשבנו שכך אמור להיות- אמרו לנו לזרוק לבד, אין בעיה.
ביקשנו כל כך יפה תעסוקה לילדים, משחק, תשבץ, משהו... גורנישט.
והילדים יושבים בבית ומדברים עם החברים- לזה העיריה נתנה משחק קופסא, לזה העיריה נתנה חוברות צביעה לזה גם וגם
הוא נותן רק לאנ"ש,
אבל בוחרים לעזור למי שבא להם וד"ל...

מירי בו

משתמש פעיל
לא האמנו שקיימים אנשים טובים ברמה הזאת,
פניתי לשביב זהב ביאוש, אבל ממש ביאוש,
זוג עם 3 ילדים, שהקרניים צמחו למרחקים,
שאלתי אם יש לה דרך לעזור...
היום הגיע שליח,
עם ממתקים ומשחקים לילדים, וגם לנו!! (יצירת יהלומים)
טוב להכיר את הצד היפה של עם ישראל!!!

ר

רק ילדה;)

אורח
ר

רק ילדה;)

אורח
ארגון כלשהו אמר שישלח לנו אוכל לשבת.
שבוע שעבר אכן שלחו והיה נהדר
השבוע ביקשתי רק דגים וסלטים.
אמרו שיביאו

שעה וחצי לפני שבת הוצאתי דגים לבישול.
סלטים לא היו לנו
לא הגיע...
למה לא כתבת לי?
:mad:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
למה לא כתבת לי?
:mad:
חמודה את.
לא היה ענין
ראיתי שלא הגיע ולא מגיע אז פשוט הכנתי דגים מהר
סלטים לא היו כפרת עוונות. לא נורא.

טוב שלא הסתמכתי עליהם לבשרי כי שעה וחצי לפני שבת לא הייתי מספיקה להכין בשרי.

אבל שבוע שעבר הכל הגיע מצוין
לא ברור מה קרה השבוע.

בעז"ה שבוע הבא כבר לא נצטרך אותם.

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חמודה את.
לא היה ענין
ראיתי שלא הגיע ולא מגיע אז פשוט הכנתי דגים מהר
סלטים לא היו כפרת עוונות. לא נורא.

טוב שלא הסתמכתי עליהם לבשרי כי שעה וחצי לפני שבת לא הייתי מספיקה להכין בשרי.

אבל שבוע שעבר הכל הגיע מצוין
לא ברור מה קרה השבוע.

בעז"ה שבוע הבא כבר לא נצטרך אותם.
טוב שהספקת להכין...

ו @שביב זהב , את הרבה יותר משביב של זהב!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה