דיון במנגה - שכבת רגילה מול שכבה וקטורית

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
דיון מעניין מאוד.

אני נוטה לרוב להשתמש עם ווקטורי ואני מסכים שלא תמיד זה נוח. אבל עדיף לעבוד עם זה רק מהסיבה שאפשר להוסיף ולהוריד מעובי הקו ועוד ועוד...וכמובן תמיד צריך לדאוג שהקו יישאר מקצועי ולא טכני אבל הכל מגיע רק עם ההרגל

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קונטרסט, הסבר מקסים
אבל גם אחרי כל ההסבר הזה, נראה לי כאילו זה הופך את הקו למאוד טכני וממוחשב.
כאילו הופך את הצייר לטכני וממוחשב.
כמובן יכול להיות שאני טועה..

רונית יתכן שאת צודקת,
ואני נזכרת שבאמת בהתחלה לקח לי קצת זמן להשתחרר מהחשיבה הטכנית והתכנונית, ולצייר חופשי, היום אני לא מרגישה את זה בכלל. הקו לגמרי חופשי ומשוחרר,

באופן כללי, עקרונית אני ממש מתנגדת לשימוש בכל מיני עזרים אוטומטיים שהופכים את הציור לממוחשב,
אני לא משתמשת במטריאלס, לא במברשות הקישוטיות האלה של הפרחים והגדרות וכו',
זה יוצר בעיני רושם ממש לא מקצועי,
אבל בנושא הזה של שכבה וקטורית, בעיני זה קיצור דרך נטו, הקו נשאר שלך,

אני מתארת לעצמי שזה לא מתאים ממש לכל אחד, ויש שיעדיפו להמשיך לעבוד בשיטות הישנות והמוכרות, זה לגיטימי לגמרי, גם אני לא מאמצת כל טרנד וכל קיצור דרך של אחרים.

אני הסברתי, מקווה שזה יביא תועלת למישהו,
לא מתאים לך? נקסט. נישאר חברות גם ככה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה