דחופה - איך עושים מספר ישראלי לקו אמריקאי???

gg

משתמש מקצוען
לי יש קו ישראלי של 012 גלובל כבר 6 שנים
(5 דולר לחודש )

י. גולד

משתמש מקצוען
תתקשר למס' הזה 0723187149

דרך המספר הנ"ל ניתן להתקשר לכל העולם ניידים/ניייחים. ללא הגבלה!

וואההו...

זה אמיתי? מה? סוף עידן החיובים המנופחים של החברות?

במידה וכן, מדובר בבשורה של ממש, למה לא מודעים לכך?

פיגי 122

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני משתמש באתר הזה לצורך התקשרות לחול בעיקר לאירופה אני לא מדבר כ"כ הרבה מצד שני חיברתי גם את המשפחה לקו שלי בשנה אחרונה שילמתי בערך 3 דולר

https://www.localphone.com/

זה אתר מעניין מעטינם כסף רושמים את המס' בחול מקבלים מס ישראלי ואתם יכול להתקשר מהטלפון שרשמת במערכת
בנוסף יש להם שירות שאתה מתקשר אליהם והשיחה מתנתקת וחוזרים אליך ואתה יכול אח"כ להתקשר לכל מקום

תבדקו לפי הצרכים שלכם

spich

משתמש פעיל

דחוף - איך עושים מספר אמריקאי או אירופאי לקו ישראלי?​

יש לנו קו ישראלי, שהרבה מבני ארה"ב ואירופה רוצים להתקשר אליו, ומבקשים לתת למספר הישראלי גם מספר אמריקאי ואירופאי.
איך ניתן לעשות זאת? ואצל מי?

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית

דחוף - איך עושים מספר אמריקאי או אירופאי לקו ישראלי?​

יש לנו קו ישראלי, שהרבה מבני ארה"ב ואירופה רוצים להתקשר אליו, ומבקשים לתת למספר הישראלי גם מספר אמריקאי ואירופאי.
איך ניתן לעשות זאת? ואצל מי?
ימות המשיח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה