דחוף

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מסרתי עבודה של לקוח שלי לצורך הגהה, המגיה עשה את כל וורד בלי ללחוץ על ''עקוב אחרי'', ז.א. שהלקוח אינו יכול לבחור איזה תיקונים לקבל. הלקוח אינו רוצה בעבודה זו אלא באופן שהוא בעצמו יבחר. השאלה היא, עד כמה זה חריג שהמגיה עבד בלי ''עקוב אחרי'', לענ''ד זה לא מקובל בכלל. מה אומרים? האם זה נורמלי לעשות הגהה באופן הזה בלי לשאול מקודם?

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם יש את הקובץ שלפני ההגהה, אפשר להשוות ביניהם

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מגיהה ידנית אות -אות ללא סיוע מתוכנה כלשהי.
אם תצטרך בעתיד, בשמחה!

shar

משתמש צעיר
עריכה תורנית
על פניו בהחלט יש הרבה מגיהים שלא עובדים עם עקוב אחרי.

הצעתי היא לעשות מדגם ע"י ספירת מילים בקטעים שבהם היו הרבה תיקונים וכך לעקוב אחר העבודה.

יש אפשרות נוספת להעתיק את החומר קומפלט לקובץ המקורי שממנו התחיל את העבודה, ועם עקוב אחרי לפעמים אפשר לראות מה השתנה.

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
ביקשתי מהמגיה לפתוח כל קובץ (כמעט שלושים!) ולעשות השווה עם קובץ המקורי ולשמור אותו ככה. עד עכשיו הכל עבר תחת יד של מגיה ראשי שמסר את העבודה למישהו אחר, ותמיד הוא עשה עם ''עקוב אחרי'', ובאופן הזה עשה ללקוח שלי את הדוגמא. באמצע העבודה ''הבוס'' של המגיהיים החליף מגיה, והמגיה החדש שינה את צורת העבודה, הלקוח טוען שהוא אף פעם לא הסכים שיעשו בלי ''עקוב אחרי'' ב הוא חייב לעבור על כל שינוי עצמו (אני מסכים לו). נראה לכם שצריך לשלם להמגיהה על הזמן שהוא מעדכן את הקבצים ע''י השווה?

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
כל עוד לא ביקשו במפורש מהמגיה, זה לא אשמתו
זה אמנם מקובל ורצוי לעשות 'עקוב אחרי', אבל ממש לא תנאי חובה
לשמור את הקובץ עם השינויים באותו שם של הקובץ הישן, באמת מאפשר לראות בד"כ את כל השינויים בדיוק כמו עקוב אחר שינויים.
רק מומלץ קודם כל לשמור את הקובץ הישן בשם חדש כדי לא לאבד אותו אם זה מתפשל
(לשמור בשם 'קובץ להשוואה' ואז לקחת את הקובץ של המגיה ולשמור אותו בשם 'קובץ להשוואה' ולבחור את האופציה של 'שמור שינויים' או מה שהוורד מציע)
אי אפשר לדעתי 'לקנוס' את המגיה כי הוא לא אשם... אם כבר אז הבוס...

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
ברור שאני שואל לרבנים, אבל ברור לי שישאלו "מה המקובל''.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה