עזרה דחוף!!!!!! שכן שמתחמק מתשלום מה עושים ???

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
משנפתח תיק הוצאה לפועל
במודגש טמונה הנקודה.

על חוב בוועד בית לא 'פותחים' בכלל תיק.

תקרא שוב את שכתבתי, זה התהליך כדי 'לפתוח' בכלל:

הגוף היחיד המוסמך זה רק תביעה למפקח על רישום המקרקעין.
ואז הדייר צריך/יכול להגיש 'כתב הגנה' בדר"כ עד 60 יום...

וגם מה שהמפקח על רישום המקרקעין מחליט בסוף, אפשר לערער בבית המשפט, גם הנתבע.

ואחרי שבית המשפט מחליט, במידה והחליט לחייב אותו, רק אז אפשר לפנות להוצל"פ עם החוב.

וזה בדיוק הסיבה שכפי שכתבתי, גם בשלב של ה'אזהרה' זה כבר כתם, כי אז זה כבר חוב לפי דין.
זה לא אזהרה על דיון וויכוח בעניין, זה אזהרה לשלם בשיטת תשלום מסוימת (מזומן/הסדר חוב) לפני שהם ייגבו את זה בדרכים שלהם.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
במודגש טמונה הנקודה.

על חוב בוועד בית לא 'פותחים' בכלל תיק.

תקרא שוב את שכתבתי, זה התהליך כדי 'לפתוח' בכלל:

וזה בדיוק הסיבה שכפי שכתבתי, גם בשלב של ה'אזהרה' זה כבר כתם, כי אז זה כבר חוב לפי דין.
זה לא אזהרה על דיון וויכוח בעניין, זה אזהרה לשלם בשיטת תשלום מסוימת (מזומן/הסדר חוב) לפני שהם ייגבו את זה בדרכים שלהם.
בזה אתה צודק וכתבתי את זה בעמוד הראשון:
להוצל"פ יצא שם גרוע הרבה מעבר לפרופורציה. צריך גוף שיאכוף תשלומים במידת הצורך וזה מה שעושה ההוצל"פ שברשות האכיפה והגביה. מדובר בהליך מסודר שמתחיל בפניות לחייב, ובמידת הצורך הטלת מגבלות וכו', לא מדובר בהתנפלות מרושעת ללא הגיון, ולכן לא צריך להגזים בפחד מהגוף הזה, ניתן לקרוא כאן על ההליך:

בכל מקרה למיטב ידיעתי המקרה שמתואר באשכול עדיין לא מתאים להוצל"פ, כי ההוצל"פ לא מטפלים בסכסוך בין שכנים וכו' אלא מבצעים אכיפת גביות שברור שחייבים אותם, כמו צווי בית משפט, תשלום מזונות, פרעון צ'קים וכו'.
לכאורה ההליך פה מתחיל בבירור החיובים אצל המפקח לרישום מקרקעין, ולכן כדאי לשאול עו"ד על האפשרויות שיש כרגע תחת מגבלות הזמן לפני שהוא יוצא לחו"ל. וכמובן שאלת רב.

צ'אלמר

משתמש צעיר
הייתי ממליץ לך ללכת לדיין, ואני ממש לא אתפלא אם הוא יגיד שכל השכנים האחרים חייבים להתחלק בתשלום של הגנב. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל עושה לי שכל שכך הוא יפסוק לך. תנסה. [הייתי מאריך בזה, אבל זה כבר יהיה שיעור כללי ארוך......]
צודק לגמרי אבל במקרה שלי אני מפחד שאם השכנים ישמעו שיש שכן אחד שלא משלם אז יהיו עוד כמה שלא ישלמו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה