עזרה דחוף שיר דורות ישרים עבור ריקוד

חיים6

משתמש חדש
אני צריך שיר משהו דורות ישרים שהוא אכשהןו מתחיל שקט ובאמצע יש את המילים גיב זי בני בנים עוסקים וכו' אם משהו יש לו את השיר או לפחות מי זה הזמר אשמח לדעת דחוף לי מאוד

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
של ישראל ורדיגר?

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
זה?

קבצים מצורפים

• 05 דורות.mp3
    8.3 MB
  • 31 דורות ישרים.mp3
    KB 551.3

חיים6

משתמש חדש
זה של ישראל ורדיגר היא אמרה לי עכשיו שזה שלו אני לא מצליח לזהות

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
מה ששמתי (מספר 5) זה מאשירה ואזמרה-שרולי ורדיגר

חיים6

משתמש חדש
זה משהו שהולך טאטא גייב זיי דורות ישרים וזה לא זה אולאי יש לו עוד אחד

חיים6

משתמש חדש
משהו מצליח לזהות מקפיץ זה דחוף לי
יכול להיות שזה איזה שיר של קליפ או סינגל ולא שיר של דיסק?

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
משהו מצליח לזהות מקפיץ זה דחוף לי
יכול להיות שזה איזה שיר של קליפ או סינגל ולא שיר של דיסק?
זה הולך "שיק אונז בניי- בנים עוסקים בתורה ובמצוות, שיק אונז חיי- חי חי יודוך וישבחוך, שיק אונז מזוני- ואכלת ושבעת וברכב, שיק אונז בניי חיי מזוני ורויחי" כן?
(כלומר זה הפזמון שעלו לי מהכמה מילים שכתבתם קודם. אני לא יודעת איך זה מתחיל)

ליצ'י

משתמש מקצוען
זה משהו שהולך טאטא גייב זיי דורות ישרים וזה לא זה אולאי יש לו עוד אחד
מקפיצה
יש למישהו שיר כזה? של ישראל וורדיגר
משהו עם המילים דורות ישרים ומבורכים, זרעא חיה וקיימא, רחמנא הב לן... טאטע/ באשעפער געב זיי...
יעזור לי!
תודה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה