עזרה דחוף! שיחזור סיסמה למייל כשאין לי סמס

לעבדך

משתמש צעיר
הודעת SMS מג'ימל מגיעה גם לקו כשר, אין לי מושג איך זה עובד אבל מנסיון זה עובד,
נסיתי הרגע לבדוק וזה עבד, [בקו כשר של גולן טלקום]
אלא שצריך לזה מכשיר תומך שמקבל SMS, אפשר במכשיר פרוץ או מכשיר כשר שמקבל SMS, ניסית פעם בC 2 כשר וזה לא עבד, נראה לי שבנוקיה 208 כשר זה קיבל,

נערך לאחרונה ב:

בשמחה!

משתמש רשום
הודעת SMS מג'ימל מגיעה גם לקו כשר, אין לי מושג איך זה עובד אבל מנסיון זה המציאות,
נסיתי הרגע לבדוק וזה עבד, [בקו כשר של גולן טלקום]
אלא שצריך לזה מכשיר תומך שמקבל SMS, אפשר במכשיר פרוץ או מכשיר כשר שמקבל SMS 'בעבר זה עבד לי בנוקיה 208 כשר,
מנסיון
כמו שאמרת רק! בתומך כשר ורק! בגולן טלקום!!!!

לעבדך

משתמש צעיר
מנסיון
כמו שאמרת רק! בתומך כשר ורק! בגולן טלקום!!!!
שומע,
אני לא ניסיתי בחברה אחרת חוץ מגולן,
זה עבד לי גם במכשרים כשרים אורגנלי [לא בכל המכשרים]

כמו"כ בגולן ניתן לקבל הודעה סמס על יתרת הדקות גם בקווים כשרים

נערך לאחרונה ב:

חני ורדינון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל מי שיש לו בעיה כזו, שלא מצליח לגשת לחשבון בגלל מספר כשר שישלח פניה בטופס הזה, וגוגל מטפלים בכל פניה באופן אישי בשיחה אישית לאימות וזיהוי. עד למציאת פתרון קבע.
https://forms.gle/mmssenZA8aKUGTbJ7
ניתן להפיץ את הקישור.

נ.ב ביקשו לא לשלוח פניה, לפני שמנסים לבד לשחזר.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כל מי שיש לו בעיה כזו, שלא מצליח לגשת לחשבון בגלל מספר כשר שישלח פניה בטופס הזה, וגוגל מטפלים בכל פניה באופן אישי בשיחה אישית לאימות וזיהוי. עד למציאת פתרון קבע.
https://forms.gle/mmssenZA8aKUGTbJ7
ניתן להפיץ את הקישור.

נ.ב ביקשו לא לשלוח פניה, לפני שמנסים לבד לשחזר.
מי ערב לי שזה באמת גוגל?
אולי זה סתם מישהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה