עזרה דחוף- שאלה לעורכי וידאו באפטר אפקטס (אין לי גישה לקהילה)

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שואלת בשביל חברה:

עשיתי עם כלי הנעץ, אחרי פעם אחת אי אפשר ליצור נעצים חדשים וזה כותב שיש מצלמה פעילה

איך מבטלים אותה??

בדחיפותתתתתתתת

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אם מישהו יכול להעביר לקהילת עורכי סרטים, זה יעזור!!!

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשכבות תראי שכבה של מצלמה-תמחקי דליט
מדובר באפטר נכון?!

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היא טוענת ש:

אני לא רואה מצלמה אצלי....

באפטר מדובר

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צילומי מסך!
או שתשלחי אותה למייל שלי
דרך האתר שבחתימה

אדיטופ אנימציות

איור אנימציה ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה קצת מורכב להוסיף נעצים אחרי שיש כבר תנועה ברשת... עדיף לתכנן הכל מראש ומקסימום להקפיא חלק מהנעצים אחרת זה יוצר חתכים באובייקט
לא נשמע לי שהבעיה פה זה המצלמה אשמח לעזור אם יהיה צילום מסך

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אין שום קשר בין התלת מימד [המצלמה] לבין כלי הבובה [נעץ כלשונך] הם עובדים מעולה אחד עם השני כך
שהמצלמה היא לא הבעיה.

ניתן להוסיף עוד נעצים ע"ג האוביקט ע"י עמידה וסימון של הכלי PUPPET POSITION או PUPPET ADVANCED...
ולחיצה במקומות הרצוים.

ניתן להרחיב את הרשת ע"י EXPANSION וכך לא יווצר חיתוכים בדמות [לא יותר מידי כדי לא לחבר שכבות דקיקות ברשת].
אם כבר היא יצרה אנימציה אז נעיצה של PUPPET PINS תתקע את האנימציה ותעוות את הדמות.

מה שיכולה להיות הבעיה:
1. אם השכבה מסומנת על מצב RASTERIZE [מן איקון של שמש] אז זה תוקע בד"כ את הPUPPET . [בגרסאות הישנות 2019 -2020 לפני ההתאמה לתלת מימד החדש]

2. אם היא מנסה לעבוד עם כלים אחרים של כלי הבובה ולא עם הכלי של POSITION אז הוא לא נותן להוסיף PINS.

3. שתבדוק אם מסומן שכבות בישניות [איקון של פרצוף עם אף ארוך] שתלחץ עליו כדי לגלות את השכבות המוסתרות.

אם תעלי צילום מסך יהיה יותר קל לזהות את הבעיה.

בהצלחה!

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה לכולם!.
הבעיה נפתרה בהצלחה, תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה