עיניים דחוף!!! קרטוקונוס - יש לך את הבעיה הזאת?

אני גם עשיתי אצלה קרוס לינקינג,
מי שהמליץ עליה היה פרופ' פרוכט (מגדולי הרופאים בתחום וממקימי מחלקת עיניים בהדסה,כיום בפנסיה ואפשר להתיעץ אתו ללא תשלום במכללת הדסה)
אכן נחשבת רופאה מעולה, גם אנושית,
אבל אצלי זה הסתיים בצלקת בעין (לא חושב שזה באשמתה, רק מיידע) שדרדרה לי את הראיה,
לקחתם לאחר הטיפול את הטיפות שהביאה לכם כדי למנוע זיהום בעין
צלקת בעין בדרך כלל נגרמת מזיהום וא"כ זה לא קשור לרופא המטפל
לא?

mmt3

משתמש צעיר
לקחתי הכל, וכמה רופאים (ביניהם פרופ' פרוכט שהוא גם המליץ לי עליה) אמרו לי שזה תוצאה של הניתוח,
אני מדגיש שוב - לא רשלנות של הרופאה אלא הנתונים של העין, זה סיבוך אולי נדיר אבל יכול לקרות.
זה לא סיבה לא לעשות כמובן.

לא הגיבה,
בביקורות אחרי הטיפול לא אמרה כלום על צלקת,
רק לאחר זמן הרגשתי ירידה משמעותית בראיה ואז ראו שזה צלקת (גדולה למדי) בעין,
בכל מקרה הראיה שלי לא היתה מי יודע מה ולא כ"כ שמתי לב לזה בהתחלה,
חייב לציין שבדיקה מקצועית אצל אופטומטריסט טוב הצליחה להביא אותי לראיה מצוינת ממש למרות הנתונים,
איזה אופטומטריסט?

mmt3

משתמש צעיר
ברח לי לרגע השם שלו, אני ינסה להיזכר,
הוא עובד גם בהדסה וגם בעוד מקומות,

Web Development

משתמש חדש
יש לי חבר שיש לו קרטוקונוס במצב מתקדם מאוד
והוא הלך להמון אופטמטריסטים ואף אחד לא הצליח להתאים לו מידה טובה עד שהגיע לסיריל כחלון מחדות ראיה שהצליח להתאים לו משקפים שהוא ראה הכי טוב מכל האופטמטריסטים שהלך
והוא ממש הלך להמון
והוציא המון כסף
בקיצור סיריל כחלון בחדות ראיה בירושלים בשטראוס ממש מומחה ומומלץ

נשג

משתמש צעיר
בקיצור סיריל כחלון בחדות ראיה בירושלים בשטראוס ממש מומחה ומומלץ
סיריל כחלון עובד גם במכללת הדסה אפשר להיבדק גם שם יש לו המון ניסיון וידע לכל המקרים היותר מסובכים לאו דווקא לקרטוקונוס...
לגבי ע"מ לקרטוקונוס- במכללת הדסה במרפאות ע"מ יש את אייל גל מומחה מספר אחת להתאמת ע"מ לקרטוקונוס הוא ממש שולט בהכל וכמובן שיוצא שם יותר זול ממקומות אחרים והבדיקה ממש ממש מקצועית!!!

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לעצת המנוסים,
אחרי המלצות חמות, קניתי עדשות סקלרליות ב4500 ש"ח (רק עין אחת) אצל ד"ר מומחה בשערי צדק, וממש צורב לי בעין, לא יכולה להיות איתה יותר משלוש שעות. הוא החליף לי עדשה פעם אחת, ומאז אמר שאין לו עוד איך לעזור
וזה המקסימום האפשרי. משהו נתקל בבעיה כזו?

עכשיו הראיה הדרדרה מאוד מאוד, לא רואה בכלל בעין ימין.
לא ניסתי אף פעם לעשות את הקרוסלינקינג.
מה הפרוצדורה? למי עלי לפנות בשלב ראשון כדי להתחיל לטפל בקרטוקונוס מהשורש?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לעצת המנוסים,
אחרי המלצות חמות, קניתי עדשות סקלרליות ב4500 ש"ח (רק עין אחת) אצל ד"ר מומחה בשערי צדק, וממש צורב לי בעין, לא יכולה להיות איתה יותר משלוש שעות. הוא החליף לי עדשה פעם אחת, ומאז אמר שאין לו עוד איך לעזור

רופא עיניים, ויפה שעה אחת קודם (הוא כבר יפנה אתכם למומחים בתחום)
אם יש הידרדרות מהירה בראייה צריך לעצור את זה כמה שיותר מהר, ואת זה רק קרוס לינקינג יכול לעשות

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רופא עיניים, ויפה שעה אחת קודם (הוא כבר יפנה אתכם למומחים בתחום)
אם יש הידרדרות מהירה בראייה צריך לעצור את זה כמה שיותר מהר, ואת זה רק קרוס לינקינג יכול לעשות
יש המלצה על רופא עיניים טוב במאוחדת?

פרידא

משתמש מקצוען
אשמח לעצת המנוסים,

מכירה משהי שיש לה גם את הבעיה הזו. והביאו לה עדשה ולא היתה לה נוחה. הרופא אמר לה שתחליף חומר לעדשות לחומר יותר עדין- לעיניים רגישות. אולי יעזור גם לך.

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מכירה משהי שיש לה גם את הבעיה הזו. והביאו לה עדשה ולא היתה לה נוחה. הרופא אמר לה שתחליף חומר לעדשות לחומר יותר עדין- לעיניים רגישות. אולי יעזור גם לך.
שמתי מי מלח / דמעות מלאכותיות
לא עזר.

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו שמע על פרופ' סלומון מעין כרם לקרוס לינקינג?
מחפשת מידע אצל מי לעשות את זה, הייתי במעקב אצל פרופ' פרוכט במכללת הדסה ולצערי יש הידרדרות בקורטוקונוס, הוא המליץ על קורס לינקינג, עכשיו מנסה לברר מי הכי טוב לזה
תודה רבה

תנסי ד"ר ויינשטיין היא בשר"פ הדסה
רופאה מעולה מומחית לנושא. יש שם גם אופטומטריסט.
עולה במאוחדת 250 ש"ח.
02-6778899
גם אני מצטרפת, דר ויינשטיין מעולה , מנוסה ומקבלת המון מטופלים מידי שבוע , מומחית בקרוס לינקינג

מישהו שמע על פרופ' סלומון מעין כרם לקרוס לינקינג?
מחפשת מידע אצל מי לעשות את זה, הייתי במעקב אצל פרופ' פרוכט במכללת הדסה ולצערי יש הידרדרות בקורטוקונוס, הוא המליץ על קורס לינקינג, עכשיו מנסה לברר מי הכי טוב לזה
תודה רבה
תשאל את פרופסור פרוכט על מי הוא ממליץ.

שרפית

משתמש רשום
גם אני מצטרפת, דר ויינשטיין מעולה , מנוסה ומקבלת המון מטופלים מידי שבוע , מומחית בקרוס לינקינג
אני גם הייתי אצלה

היא עדיין לא איבחנה לגמי קרטוקונוס
אני צריכה לחוזר אליה לביקורת

אני סובלת וכאבי ראש וגרד חזק בעיניים
אני לוקחת טיפות

למישהי יש עוד פתרונות ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה