כללי דחוף!!! צריכה עזרה בהפעלת אקשן שעושה הדמיה לקופסת דיסק

מצב
הנושא נעול.

חוהלה

משתמש חדש
שלום לכולם,

אני צריכה עזרה בהפעלת אקשן (יש לי את האקשן במחשב) שעושה הדמיה לקופסא של דיסק מעיצוב שעיצבתי לעטיפת דיסק.

אשמח לעזרה

חוה

טאצ'

משתמש רשום
לא הבנתי ת'בעיה

תייבאי את האקשן לחלון האקשנים ותלחצי פליי

חוהלה

משתמש חדש
מה השלב הראשון?
אני פותחת בפוטושופ דף חדש ותוך כדי הפליי הוא יבקש ממני את עטיפת הדיסק או שאני עושה פליי על העטיפה של הדיסק???

Zeevi.Co

משתמש פעיל
אחרי שהכנסת את האקשן לחלונית שלו
פליי ראשון והתוכנה תייצר מעין תבנית
עליה יש להכניס את העיצוב שעשית
ולהמשיך עי פליי לצעד השני

חוהלה

משתמש חדש
אבל הוא כל הזמן כותב לי: "הפריט אינו זמין כרגע, לעצור או להמשיך"

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את עם פוטושופ ותפריטים בעברית?
אם כן, תתיאשי מראש..

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפשר להתייאש, אפשר להשתמש בגירסה אנגלית, ואפשר גם לעבוד קצת ולהמיר לגירסה עברית (לשנות פעולה אחר פעולה שקשורה שכבות מ"layer X" ל"שכבה X".

טאצ'

משתמש רשום
האקשנים שהועלו פה בעבר הם רק לפוטושופ עם תפריטים באנגלית

אפשר להתייאש, אפשר להשתמש בגירסה אנגלית, ואפשר גם לעבוד קצת ולהמיר לגירסה עברית (לשנות פעולה אחר פעולה שקשורה שכבות מ"layer X" ל"שכבה X".

אהבתי את ה'לעבוד קצת'....
<!-- / message -->

חוהלה

משתמש חדש
אכן אני עם פוטושופ בעברית....איזה באסה, אני ממש רוצה להצליח:(

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלי ויסברג;403256:

עייני פה..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה