עזרה דחוף!!! עזרה בפוטושופ!!!

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הטקסט נכתס לי הפוך ניסיתי הכל ולא הצלחתי
מי יוכל לעזור לי
מצרפת צילום מסך
upload_2020-1-19_21-57-52.png

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא מכיר כל כך את הגרסה הזו, בדרך כלל זה נובע מגרסאות שלא תומכות עברית אבל אני רואה שפה הכל בעברית...
אם זה רק כמה מילים אז אפשר להקליד ואחרי כל אות ללחוץ חץ ימני במקלדת...

שניאורי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קרה לי גם כן פעם, לא יודע ממה הבעיה נובעת, אבל מה שעשיתי זה להעתיק שכבה של טקסט מקובץ שהעברית נכתב בו כמו שצריך לקובץ הנוכחי.
ואח"כ בתיבות הבאות הפוטושופ יחזוק לכתוב בעברית כרגיל...

כוכב עולה

עיצוב | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קרה לי גם כן פעם, לא יודע ממה הבעיה נובעת, אבל מה שעשיתי זה להעתיק שכבה של טקסט מקובץ שהעברית נכתב בו כמו שצריך לקובץ הנוכחי.
כך גם אני עשיתי

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכיר כל כך את הגרסה הזו, בדרך כלל זה נובע מגרסאות שלא תומכות עברית אבל אני רואה שפה הכל בעברית...
אם זה רק כמה מילים אז אפשר להקליד ואחרי כל אות ללחוץ חץ ימני במקלדת...
זה עובד לי תמיד פצצה....
אני חייבת להקליד כמה עמודים, אין סיכוי ככה לעבוד......

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה !!!!
בלית ברירה נעבוד ככה עד שיחזור בתשובה....

שניאורי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אחרי תיבת טקסט אחת שתעתיקי מקובץ אחר הוא כבר יחזור בתשובה לבד...אין צורך להעתיק כל פעם תיבה.

ככל הנראה הורדת קובץ psd מהאינטרנט שהטקסט בו באנגלית, וזה שיבש את התוכנה.

ברגע שתעתיקי מקובץ תקין בעברית פעם אחת, זה כבר יחזור לעבוד נורמלי...

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי תיבת טקסט אחת שתעתיקי מקובץ אחר הוא כבר יחזור בתשובה לבד...אין צורך להעתיק כל פעם תיבה.

ככל הנראה הורדת קובץ psd מהאינטרנט שהטקסט בו באנגלית, וזה שיבש את התוכנה.

ברגע שתעתיקי מקובץ תקין בעברית פעם אחת, זה כבר יחזור לעבוד נורמלי...
גדול!!!
תודה, הוא באמת חזר בתשובה!!!!!
יתכן מאד שזה מקבצים שאני מעבירה לפוטושופ עכשיו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה