עזרה דחוף מאד! מגבר קליטה לסלולרי

רגע אחד

משתמש פעיל
לצורך הקמת מטה בחירות במקום בלי קליטה טובה, צריך דחוף מגבר קליטה
מישהו יודע איפוא אפשר לקנות/לשכור/להשאיל ???????

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לקנות, תחפש בגוגל יש כמה חברות וזה לא דבר זול בכלל..
ואולי מישהו שיש לו ולא צריך יתרום למערכה
לעומת החלופות הסיניות המצוינות והזולות שבגלל הדד ליין הקצר לא יעזרו לך.
מצרף המלצה בכל זאת למי שצריך ולא לחוץ, אני רכשתי דרך ההמלצה הזו
https://www.tikle2.com/הגברת-קליטה-סלולרית

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא יכול לדעת בוודאות שהמוכר או בעל האתר לא החליפו את המוצר מאז, אבל מ0 קליטה לקליטה מליאה אחרי חבור המכשיר. והזמנתי לעוד שכנים.
אבל העקרון הוא, מכשיר כמו שמוצג שם שתומך בטווח התדרים של הרשת שמנויים אליה, לקחת כבל חיצוני באורך הדרוש, ולא לשכוח לעבור על הביקורת של הקונים!!!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לצורך הקמת מטה בחירות במקום בלי קליטה טובה, צריך דחוף מגבר קליטה
מישהו יודע איפוא אפשר לקנות/לשכור/להשאיל ???????
תלכו על אופציה של דיבורית בלוטוס וכד'.
יש דגמים שהם ממש כמו טלפון

bmkol

משתמש מקצוען
טוב ... אני מאד שמח להעלות כאן את הפוסט הזה, כי אישית הייתה לי בעיה גדולה עם קשיי קליטה בחדר עבודה שלי כשאני לא יכול לקבל שיחות או להתקשר ובכל פעם הייתי חייב לצאת החוצה כדי לעשות זאת.
לאחר חיפוש רחב ובדיקת כל הנתונים האפשריים אני יכול להגיד היום שיש פיתרון שעובד ועוזר לי מאד ביום יום שלי בעבודה.

קוראים לזה מגבר קליטה או מאיץ אות או מאיץ קליטה ... אבל הכל זה אותו שם לפתרון של הנושא הזה.
יש לי נייד כשר עם קו של סלקום. לאחר ברור הבנתי שהקו שלי עובד על דור 3 ונדרש לו תדר של 2100 מגה-הרץ.
אני יודע שזה נשמע כמו סינית וגם לי זה כך היה נשמע, אבל הפרטים האלו הם חובה כדי לדעת איזה מכשיר לקנות בדיוק כדי לפתור את בעיית הקליטה.

כדי להבין יותר על מה מדובר ... אז הנה טבלה שכוללת את כל הספקים והתדרים המתאימים:

MyizZ6v.jpg

המכשיר שאני עובד איתו והוא מתאים כמעט לכולם הוא המכשיר הבא:

המכשיר עלה לי 40 דולר באליאקספרס והוא כולל את מכשיר הקליטה, חיבור חשמל, אנטנה פנימית ואנטנה חיצונית באורך שך 10 מטר.

ניתן לראות את כל פרטי המכשיר בלחיצה כאן!

ההתקנה מאד פשוטה ולא דורשת שום ידע טכני.
מחברים וזה מתחיל לעבוד, רק שצריך למקם את האנטנה במקום חיצוני כדי לשפר את איכות הקליטה.

מאד מקווה שאני עוזר כאן למי שצריך כזה דבר.

בהצלחה

עמי

ספרא הסופר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
טוב ... אני מאד שמח להעלות כאן את הפוסט הזה, כי אישית הייתה לי בעיה גדולה עם קשיי קליטה בחדר עבודה שלי כשאני לא יכול לקבל שיחות או להתקשר ובכל פעם הייתי חייב לצאת החוצה כדי לעשות זאת.
לאחר חיפוש רחב ובדיקת כל הנתונים האפשריים אני יכול להגיד היום שיש פיתרון שעובד ועוזר לי מאד ביום יום שלי בעבודה.

קוראים לזה מגבר קליטה או מאיץ אות או מאיץ קליטה ... אבל הכל זה אותו שם לפתרון של הנושא הזה.
יש לי נייד כשר עם קו של סלקום. לאחר ברור הבנתי שהקו שלי עובד על דור 3 ונדרש לו תדר של 2100 מגה-הרץ.
אני יודע שזה נשמע כמו סינית וגם לי זה כך היה נשמע, אבל הפרטים האלו הם חובה כדי לדעת איזה מכשיר לקנות בדיוק כדי לפתור את בעיית הקליטה.

כדי להבין יותר על מה מדובר ... אז הנה טבלה שכוללת את כל הספקים והתדרים המתאימים:

MyizZ6v.jpg

המכשיר שאני עובד איתו והוא מתאים כמעט לכולם הוא המכשיר הבא:

המכשיר עלה לי 40 דולר באליאקספרס והוא כולל את מכשיר הקליטה, חיבור חשמל, אנטנה פנימית ואנטנה חיצונית באורך שך 10 מטר.

ניתן לראות את כל פרטי המכשיר בלחיצה כאן!

ההתקנה מאד פשוטה ולא דורשת שום ידע טכני.
מחברים וזה מתחיל לעבוד, רק שצריך למקם את האנטנה במקום חיצוני כדי לשפר את איכות הקליטה.

מאד מקווה שאני עוזר כאן למי שצריך כזה דבר.

בהצלחה

עמי
זה לא קשור לWIFI לא קשור לכלום? פשוט מאיץ קליטה?

קפה קפה

משתמש מקצוען
יש לך מושג אם אין בעית קרינה?
אני יודעת שהמוצרים הסיניים הם לא הכי בטוחים

בוצינא דישראל

משתמש רשום
@bmkol רציתי לברר האם המגבר קליטה שכתבת עליו דורש חיבור עם כבל לרשת קווי או שהוא עובד ע"י שהוא קולט את הקליטה מבחוץ (כי אין לי קו טלפון בבית והבנתי שרוב משפרי הקליטה עובדים ע"י שמחברים את המגבר עם כבל לרשת האינטרנט ואו הטלפון הביתית)

וואלוזין

משתמש פעיל
יש לך מושג אם אין בעית קרינה?
אני יודעת שהמוצרים הסיניים הם לא הכי בטוחים

כל מכשיר "מגביר קליטה" הוא גורם להורדת הקרינה ! . כי כשאין קליטה הפלאפון מתאמץ למצוא את האות ובשביל כל הוא מגביר את הקרינה, משא"כ כשיש קליטה טובה, והמגביר עצמו רק מעביר הלאה את הקרינה שכבר קיימת ממילא

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
קחו בחשבון שמשרד התקשורת כבר לא מאשר לייבא לארץ.
אני אישית הזמנתי וזה נתקע במכס, והיה לי מריבה רצינית עם המוכר...
שמעתי שישנם שקימבנו ואמרו למוכר לכתוב מזה משהו אחר...

בוצינא דישראל

משתמש רשום
@bmkol רציתי לברר האם המגבר קליטה שכתבת עליו דורש חיבור עם כבל לרשת קווי או שהוא עובד ע"י שהוא קולט את הקליטה מבחוץ (כי אין לי קו טלפון בבית והבנתי שרוב משפרי הקליטה עובדים ע"י שמחברים את המגבר עם כבל לרשת האינטרנט ואו הטלפון הביתית)
@ישראלג & @קפה קפה @וואלוזין שאלתי שאלה פשוטה תענו בבקשה גם אתם

בוצינא דישראל

משתמש רשום
כל מכשיר "מגביר קליטה" הוא גורם להורדת הקרינה ! . כי כשאין קליטה הפלאפון מתאמץ למצוא את האות ובשביל כל הוא מגביר את הקרינה, משא"כ כשיש קליטה טובה, והמגביר עצמו רק מעביר הלאה את הקרינה שכבר קיימת ממילא
דוקא אני שמעתי שהוא מגביר את הקרינה כי כשאין קליטה אכן יש יותר קרינה מהפלאפון אבל כשרחוקים מהפלאפון אין לך קרינה כלל משא"כ כשאתה שם מגביר קליטה שאכן הקרינה מהפלאפון נחלשת אבל מאידך הקרינה בכללי עולה

קפה קפה

משתמש מקצוען
המגבר פשוט מאד, הוא מורכב מ2 חלקים:
אחד חיצוני אם כבל חשמל שמגיע עד המגבר הפנימי (כמין מודם) וממנו (מהמודם) יוצא חוט חשמל (כמו מטען)
המגבר החיצוני חייב להיות מונח חשוף מחוץ למבנה.

אורן שאער

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
במחילה, לא הבנתי איך זה עובד. רק להתקין מחוץ לבית, והקליטה היא אלחוטית לכל מכשיר סלולר שבבית?
או שישנו איזה כבל שיש לחברו לראוטר וכדו'?

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
השם מגבר הוא שם טעותי
השם האמתי שלו לדעתי הוא - מעביר קליטה.
המגבר אינו מסוגל לתת קליטה יש מאין אלא יש מיש.
כלומר אם למשל בחצר אצלכם בבית אין קליטה בכלל זה לא יעזור לכם כלום כלום כלום.
מתי זה כן יעזור ? - מתי שבחצר יש קליטה טובה ובתוך הבית מחמת הבידוד בפנים אין קליטה - אז מועיל להציב את האנטנה החיצונית בחצר ולמשוך כבל לפנים הבית למכשיר ואנטנה פנימית ואז הוא מעביר את הקליטה.

אני מכרתי כמה עשרות כאלו ויש לי הרבה ניסיון.
נשאר לי כמה בודדים במלאי - אם תרצו צרו קשר - הפרטים למטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה