דרוש מידע דחוף, המלצה על מכונת תספורת

SISAMA

משתמש צעיר
אשמח לשמוע המלצה על מכונת תספורת וטווח מחיר
תודה

יידל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
ממה שאני מכיר המכונה הכי טובה:
פנסוניק ER1611
בסביבות ה600 ש"ח

מוטי אבין

משתמש רשום
בעקרון זה אזל, יש לו מחליף יותר טוב ונח וזה GP80 מאוד מרוצה ממנו ועולה בין 480 ל 600

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
פנסוניק טוב
אבל moser זה קניה לפעם בחיים
קצת יקרה...

מוטי אבין

משתמש רשום
הייתי שנים עם פנסוניק, עברתי לmoser לא זולה, יש לה מעט מעלות כשהיא חדשה,, בעיקר אורך השימוש בסוללה לאחר הטענה, וגם עם מסך כמה נשאר, ועדיין יש מעלות לפנסוניק הדגם הזה, גם חיתוך מדוייק גם קלה, גם קשת מספרים ענק בין 6 מ"מ ל0.8 מושלם לגימורים, החסרון הוא שפעם בשנה למי שמשתמש הרבה צריך להחליף סכינים, בכל אופן מסתובבת 10,000 סל"ד

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
הקפצה, יש עוד המלצות או דיס למכונות תספורת?
תודה מראש!!!

אום

משתמש מקצוען
בעקרון זה אזל, יש לו מחליף יותר טוב ונח וזה GP80 מאוד מרוצה ממנו ועולה בין 480 ל 600
הER1611 אולי בעבר אזל, יש כיום בעשרות חנויות
זו אכן המכונה הכי מומלצת.(תציצו לספר, ותראו שבזה הוא משתמש...)
חדה, מהירה מאד ומדוייקת, אלחוטית ובהטענה של כשעה מספיקה לזמן תספורת דומה
היא עם וותק של למעלה מעשור, ויש להשיג בקלות חלקי חילוף.
רק חסרון אחד, לא את כולם הפינישים שלה מספקים, מגיעה עד 0.8 מ"מ
לכן הספרים משתמשים במכונה ייעודית לפינישים/סכיני גילוח

מוטי אבין

משתמש רשום
אני חושב שכל המכונות למקצוענים מסיימים ב0.8 מ"מ פשוט פחות מכך הם יחתכו את הבשר עם העצמה שלהם,
ולכן מומלץ להשתמש במכונה מיוחדת לפס, למרות שאני מסתדר עם הפנסוניק

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בפנסוניק גם ה1141 מכונה אלופה, יש לי אותה 6 שנים והיא מעולה ממש ממש, והיא עולה הרבה פחות מכל המכונות הנ"ל.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה אתה אומר!
כי היא חצי מחיר...
אז מה אומרים?

לשימוש ביתי היא תהיה שווה את ההפרש?
אם הנושא הוא שימוש ביתי כלומר מידי חודש בערך כמה תספורות במשפחה, אז ברור לחלוטין, כל שקל מעבר למחיר של ה1141 מיותר לגמרי.
אני שש שנים עם המכונה הזאת והיא כמו סוס חדש לגמרי.
נ.ב. אם כבר אז טיפ לכל משתמשי המכונות הביתיות, אחרי כל תספורת לשמן את הסכינים, זה מאריך את חיי המכונה ואת עוצמתה בשנים רבות.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
(בניגוד לכותרת, זה לא "דחוף". ולא אני כתבתי אותה. :)

אום

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה