עוגות/עוגיות דחוף, הכנתי אתמול בצק שמרים לפוקאצות ושמתי להתפחה במקרר

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
שמתי מים קרים ולא חמימים כי היה זכור לי שככה קראתי שכשמתפיחים לילה לא צריך מים חמימים
תכלס עברו 6 שעות בערך
אני מוצאיה את הבצק עכשיו ולא תפח בכלללל
הוא דחוס וקשיח
מה עושים?? אני חייבת להכין את זה עכשיו
תודה רבה

Sped

משתמש פעיל
צריך לחכות עד שזה מגיע לטמפרטורת חדר ואז לתת לו לטפוח קצת כפי הצורך

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לחכות עד שזה מגיע לטמפרטורת חדר ואז לתת לו לטפוח קצת כפי הצורך
אבל מה זה אומר שהוא לא יהיה אוורירי כמו שקורה כשאני מתפיחה רגיל?

המסודרת

משתמש מקצוען
יש שיטה מעולה להתפחה
מחממים תנור ל50 מעלות
ברגע שהתנור הגיעה לחום הנ"ל ( הנורה שליד כפתור הטמפרטורה נכבית )
מכבים את התנור מכניסים את קערת הבצק וסוגרים חזרה

אצלי עושה פלאים לבצק ששוכח לתפוח .

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
כ
יש שיטה מעולה להתפחה
מחממים תנור ל50 מעלות
ברגע שהתנור הגיעה לחום הנ"ל ( הנורה שליד כפתור הטמפרטורה נכבית )
מכבים את התנור מכניסים את קערת הבצק וסוגרים חזרה

אצלי עושה פלאים לבצק ששוכח לתפוח .
כמה זמן?

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני תמיד שמה מים קרים
ובמקרר תופח לי תוך 4 שעות

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
אולי פשוט לא שמתם שמרים?
תשימו בכוס קצת סוכר מים ושמרים תתנו לזה לתסוס כמה דקות
ואז תערבבו עם הבצק ותנו לו לתפוח

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא שם שמרים בוודאות

שמתי עכשיו בחוץ קצת
איך יודעים אם זה תפח?

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
אולי השמרים נגעו במלח וזה הורס אותם

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי השמרים נגעו במלח וזה הורס אותם
גם לא נראה לי
המתכון שלי מאוד ברור
טוב בדקתי בגוגל ואם שמים אצבע והבצק לא חוזר זה תפח
הבדיקה עברה בהצלחה
מכניסה עכשיו לתנור אני יעדכן איך יצא

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם לא נראה לי
המתכון שלי מאוד ברור
טוב בדקתי בגוגל ואם שמים אצבע והבצק לא חוזר זה תפח
הבדיקה עברה בהצלחה
מכניסה עכשיו לתנור אני יעדכן איך יצא
הצלחות!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
מבינה שכבר לא יעזור לך כעת.
בכל אופן לא יודעת זמן מוגדר אני מסתכלת לראות שהבצק הכפיל את נפחו
כן אבל לפעמים לא זוכרים את הגודל של הבצק המקורי... או במקרה שלי - לא ראיתי את הבצק המקורי

יצא נחמד
לא אוורירי כמו תמיד אבל גם לא דחוס

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה