דרוש מידע דוח נסיעה באוטובוס אגד

רק משיח

משתמש חדש
בשנה האחרונה נתקלתי באפיזודות הזויות
פקחי אגד מחלקים דוחות נסיעה ללא סיבה
נסעתי באוטובוס אגד עלה פקח ושהוא העביר את הרב קו שלי ראה תיקוף אחד במקום שניים
הסברתי לו שאני תיקפתי פעמיים ולא ידוע לי למה ירד רק אחד
המבקר(ערבי) לא רצה לשמוע ונתן דו"ח על סך 120 שח
---כפי שהבנתי שמבקרי אגד מקבלים בונוסים גבוהים על כל דו"ח---
קרה לי אותו סיפור לפני שנה+ מבקר שלגלג וקילל ועוד ועוד, הגשתי ערעור הגעתי לדרגים גבוהים באגד והם הצדיקו את המבקר!!!
ללא שום סיבה הנראית לעין!
מישהו יודע מה אפשר לעשות עם הדבר הזה?
למישהו יש נסיון כזה?

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
נתן דו"ח על סך 120 שח
לפי החוק פקח באוטובוס יכול לתת דוח רק עד 100 ש"ח
---כפי שהבנתי שמבקרי אגד מקבלים בונוסים גבוהים על כל דו"ח---
אכן, אבל מעכשיו אמור להיות יותר טוב מכיוון שח"כ יצחק פינדרוס העביר תקנה שאוסרת את מתן הבונוס לפי דוחות
זה אמור להיכנס לתוקף בימים הקרובים תוך תקווה שנראה שינוי (למרות שחיה נשארת חיה גם אם לא משלמים לה על זה...)
מישהו יודע מה אפשר לעשות עם הדבר הזה?
אם זה סיפור טרי ניתן לפנות לסגן השר אורי מקלב בטל' 026774500 אם הם יחשבו שזה לא מוצדק הם יבטלו את הדוח אך אם כדבריך שלא שילמת לא יבטלו, ולכן תבדוק אם באמת ירד לך 2 תיקופים-אפשר להוציא פירוט ברב קו אונליין עד חצי שנה אחורה, אם אכן שילמת רוב הסיכויים שיבטלו את הדוח
אם זה כבר הגיע לריביות זה מקשה על הטיפול שלהם
אם הגיע להוצל"פ כבר אין להם מה לעשות

ובנימה אישית אם כבר לוקחים לכם ריביות הכי זול לשלם וזהו, כבר שילמתי פעם יותר משלוש מאות שקל אחרי עיקול

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המלצה קטנה
פעם הבאה שזה קורה לכם אפשר לתת למבקר תעודת זהות לא נכונה, צריך להעלות מספר ולהוריד מספר בדילוג של מספר אחד לדוג' 354 במקום 255 ואז אין להם איך לממש את הדוח
מנסיון...
אין להם מערכת שמזהה אם המספר תואם לשם הבן אדם ?

שן כחולה

משתמש חדש
המלצה קטנה
פעם הבאה שזה קורה לכם אפשר לתת למבקר תעודת זהות לא נכונה, צריך להעלות מספר ולהוריד מספר בדילוג של מספר אחד לדוג' 354 במקום 255 ואז אין להם איך לממש את הדוח
מנסיון...
זה מתאים רק למי שאין לו רב קו במקרה של @רק משיח הם רואים מספר זהות לפי רב קו

רק משיח

משתמש חדש
הוא נתן דוח על סמך שם הרב קו לא הסכמתי להזדהות..
הדוח מלפני שבוע- שבועיים

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
הוא נתן דוח על סמך שם הרב קו לא הסכמתי להזדהות..
חבל... למה לא להזדהות... אז הם לא בודקים
הדוח מלפני שבוע- שבועיים
ערעור למשרד התחבורה שלחת??
תכתוב להם שנתנו לך דוח למרות ששילמת איך הם אמורים לדעת שהיה אתך עוד מישהו
אם לא ילך תנסה אצל סגן השר כנ"ל אם התלונה מוצדקת הוא מבטל בד"כ
אבל אם לא יבטלו חבל על הזמן, לשלם וזהו אחרת זה צובר ריביות וקצת אח"כ עיקול

שימחלה

משתמש רשום
פעם הבא פשוט לא להביא פרטים ולא ת.ז.
על פי החוק אין לו אפשרות לחייב אותך להביא ת.ז.
האופציה היחידה שיש לו מה לעשות זה להזמין משטרה בד"כ לא מזמינים ומקסימום יזמין ואז תביאו את הת.ז.

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
אם הוא מחזיק ביד שלו רב קו עם שם הוא יכול להוציא משם את הפרטים אבל זה לוקח הרבה זמן ולכן הם מעדיפים להסתמך על המספר שאתה מביא להם, לכן אם מביאים להם מספר לא נכון (שיכול להיות כנ"ל) הם ירשמו את הדוח על המספר הזה ולא יבדוק מה הת.ז. האורגינלית שלך ובא לציון גואל
הדא הוא דכתיב
חבל... למה לא להזדהות... אז הם לא בודקים

שימחלה

משתמש רשום
אם הוא מחזיק ביד שלו רב קו עם שם הוא יכול להוציא משם את הפרטים אבל זה לוקח הרבה זמן ולכן הם מעדיפים להסתמך על המספר שאתה מביא להם, לכן אם מביאים להם מספר לא נכון (שיכול להיות כנ"ל) הם ירשמו את הדוח על המספר הזה ולא יבדוק מה הת.ז. האורגינלית שלך ובא לציון גואל
הדא הוא דכתיב
אין להם אפשרות לבדוק את זה
מנסיון, אם אתה לא נותן ת.ז. הם צועקים מתעצבנים וכו' ובד"כ אח"כ עוזבים
(כמובן לעשות זאת רק אתם בטוחים שאתם צודקים)

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
תשלם עכשיו,תתחשבן איתם כבר..

לא נכון, תשלום הקנס מהווה הודאה בעבירה ואח"כ אין אפשרות בעולם לבטל אותו

לכן, לשלוח ערעור, אם לא קיבלו לפנות למקלב, ורק אם לא ביטל לשלם
עד שמגיע התשובה על הערעור לוקח זמן ובזמן הזה אין צבירת ריביות, וגם אח"כ עובר בערך חצי שנה עד ששולחים ריביות, אבל ממתי ששולחים עולה מהר מאוד, כל כמה חודשים עוד 50-100 שח וכשמגיע בערך ל-350 מטילים עיקול והתורה חסה...

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
מנסיון, אם אתה לא נותן ת.ז. הם צועקים מתעצבנים וכו' ובד"כ אח"כ עוזבים
כנראה שהניסיון שלך מבוסס על רב קו אנונימי אז אכן אין להם שום דרך להוציא את הפרטים
שלי בעוונות מבוסס על רב קו עם שם, אז יש להם איך לשאוב את הפרטים שלך

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
על פי החוק אין לו אפשרות לחייב אותך להביא ת.ז.
האופציה היחידה שיש לו מה לעשות זה להזמין משטרה בד"כ לא מזמינים ומקסימום יזמין ואז תביאו את הת.ז.
אם מזמינים משטרה אתה נקרא "עבר פלילי" פלוס זה שהדו"ח נהיה 500 ש"ח.
מנסיון, אין איך להתחיל עם פקחים של אגד. זה עובד ככה:
נתונים:
1. אתה על האוטובוס.
2.1. לא שילמת.
2.2. אתה מדבר לקירות.
3. אתה מקבל דו"ח.
ככה זה, עד שיתוקן העולם והכל יהיה אקסטרה וסופרבוס.

המבין המהיר

משתמש חדש
משהו ממש מענין אני קיבלתי דוחה לפני עשרה חןדשים וגם עוד אחד לפני כמה שנים ולא שלמתי אבל לא קרה כלום אין לי כבר את הדוח כמובן אבל אין לי גם שום דבר לא הודעה ולא הוצאה לפעול מישהו יודע להסביר את זה זה מפחיד אותי קצת משהו יודע איך בודקים את זה או משהו

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
משהו ממש מענין אני קיבלתי דוחה לפני עשרה חןדשים וגם עוד אחד לפני כמה שנים ולא שלמתי אבל לא קרה כלום אין לי כבר את הדוח כמובן אבל אין לי גם שום דבר לא הודעה ולא הוצאה לפעול מישהו יודע להסביר את זה זה מפחיד אותי קצת משהו יודע איך בודקים את זה או משהו
תיזהר מריביות. תתקשר לחברה שנתנה לך את הדו"ח וזריז.
יש פה כמה אשכולות של כאלה שפתאום התחילו להנחית עליהם ריביות.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
(לפני חודשיים)
קרובת משפחתי עלתה לאוטובוס עירוני בירושלים
היה תור ארוך לתיקוף על המכשיר היא כבר לא צעירה, אז היא התיישבה במושב שליד המכשיר
כדי כשיגיע תורה היא תוכל לשלם מייד- תוך רגע, התפנה התור והיא שילמה מייד
האוטובוס עוד לא הספיק להתחיל בנסיעה - ואז עלו 3 פקחים (ערבים) על האוטובוס
אחד מהם דרש את הכרטיס
ומרוב תמימות (היא הרי שילמה בזמן) היא הושיטה את הרב קו לפקח - ואז הפקח הורה לה לרדת מהאוטובוס
לשאלתה, למה היא צריכה לרדת מהאוטובוס?
הוא תירץ, מכיוון שאין לו את המכשיר להנפקת דוחות, אז הוא רוצה שהיא תרד, כדי שהוא יוכל להביא את המכשיר...
ומרוב תמימות היא ירדה אחריו, היא הייתה בטוחה שהאוטובוס ימתין לה

היא טענה לפקח למה מגיע לה דוח היא הרי שילמה, אז הפקח אמר 'מכיוון שהיא שילמה בזמן ביקורת'. (כלומר צריך לשלם, לפני שהפקח עולה)
ואז האוטובוס סגר דלתות ונסע, ואז היא אמרה לפקח, שמה תעשה שהיא הפסידה את האוטובוס?, אז היא צריכה ללכת לרחוב אחר כדי להספיק אוטובוס אחר כדי להגיע ליעד שלה! - כאן הפקח התחיל להגיד לה שגם הקו הזה מגיע לשם וגם הקו ההוא....
-
ואז התברר ש''הפקח'', הוא לא באמת פקח (כלומר ללא רישיון פקח) אז מה עשה הבריון מאגד?, הלך הזמין שוטר (עם רישיון פקח), והוא כתב את הדוח
סוף סוף היא 'השתחררה' מהם...
-
ואז היא מחליטה לשלם!- 2 אפשרויות ניצבו בפניה!
1. דרך האתר (לא בא בחשבון מבחינתה)
2. דרך הטלפון *2800,.... שעת המתנה. אףך, במענה הטלפוני מבהירים לה שאין אפשרות לשלם דרך הטלפון, ורק דרך האתר., ובינתיים אמרו לה שיש ריביות
--
בני המשפחה הבהירו שאין שום עילה לקנס, אז למה לשלם?
תעזרו לי איך לצאת מהסיפור הזה, עם פיצוי, תודה!
איך אפשר לתבוע את ה'פקח' שפעל ללא רישיון? (להוריד בן אדם מאוטובוס, לקחת ממנו את הרב קו ואת התעודת זהות, וכו') לא מופיע על הדוח מספר תחנה!
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה