עזרה דג ברמונדי מכירים?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני לא מכירה את הדג,
ומאוד רוצה לנסות.
אבל שלא יהיה בל תשחית אני רוצה קודם לברר - איזה סוג דג זה?
אנחנו אוהבים דגים לבנים כמו - אמנון / דניס / בורי
לברק - פחות
לא אוהבים נסיכת הנילוס / בקלה / קרפיון / נילוס וכד'
לאיזה משפחה הוא יותר דומה?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
דג טעים מאוד שקשה להרוס!
מושלם בעשבי תיבול ולימון

ר’

משתמש רשום
מהדגים היותר טובים שיש, דג לבן רך ובשקני
לא דומה לאמנון( מושט בלע”ז) שאין עסיסיות ובעיקר מקבל טעמים מבחוץ
כדאי להכין אותו כמה שיותר עדין לשמור על הטעם שלו, מספיק לו שמן זית לימון וטימין/רוזמרין/ וכדו’

ענין

משתמש פעיל
ברמונדי הוא דג מושלם עם טעם עדין,
דומה יותר לדניס, רך אבל עם יותר בשר.
מה שלא תעשו איתו יהיה טוב!
* מצטרפת להמלצה של עשבי טיבול

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה רבה
ממש עזרתם לי!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אני לא מכירה את הדג,
ומאוד רוצה לנסות.
אבל שלא יהיה בל תשחית אני רוצה קודם לברר - איזה סוג דג זה?
אנחנו אוהבים דגים לבנים כמו - אמנון / דניס / בורי
לברק - פחות
לא אוהבים נסיכת הנילוס / בקלה / קרפיון / נילוס וכד'
לאיזה משפחה הוא יותר דומה?
אם איני טועה, הברמונדי הוא זן איכותי של המושט.
הוא ממשפחת האמנון, אבל טעים ומעודן יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה