מידע שימושי דאודורנט שלא מאכזב, יש חיה כזו?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דאב סטיק כחול
או שאני מהמקרים הקלים? :)

חכם עתיק

משתמש רשום
ניסיתי כבר את כל הדאודורנטים האפשריים, והתאכזבתי מכולם - אין כנראה דאודורנט שבאמת מונע כל ריח - שנה שעברה קניתי בהמלצת חבר היה דאודורנט שנקרא 'סמל קיר' או משהו כזה, והוא היה יעיל יותר מאחרים אבל השנה לא השגתי את זה ואני נאלץ להריח מעט :(

נחכה שהקיץ הזה כבר יעבור :mad:

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין על סודה לשתיה. לא מונע זיעה בעצמה אלא מונע את הריח החריף של הזיעה ובלי כל הנזקים של הדאודורנטים ודומיהם.
לגבי הכויות, הן נהיות רק על מקום פצוע, משופשף או אחרי גילוח.
השימוש באמת דורש כח רצון, אבל אצלנו משתמשים די בנוחות כבר שנים.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודעת על איזו רמה של צורך אתן מדברות, אבל אני נהניתי גם מאחד של real purity- רול, מזמינים מiherb. וגם מדאורדורנט אורגני הדרים סטיק של ערוגות. קניתי במבצע ואני אוהבת את הריח והתחושה. מישהי ניסתה את הספריי שלהם ולא היתה מרוצה.

שירונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י במבה נוגט;n5019324:
יש, אבל לא בארץ...
soft & dry - אין עליו! יש בקנדה וארה"ב ואולי בעוד מקומות.
כל פעם שיש תקופה שכבר נגמר לי ועדיין אין מישהו שיביא לי, אני מזדעזעת מחדש מהאיכות של הדאודורנטים הכי נחשבים פה.
ואיך שהם הורסים את החולצות!!!

את יכולה לפרט איך את משתמשת בסודה לשתיה?

אשמח לקבל קישור אם יש לך.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
נכתב ע"י ticket;n5020446:
לנשים- ספידסטיק
לגברים- ג'ילט.

לגמרי וזהו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שריתושתוש

משתמש רשום
כדאי לכם לנסות לא תתאכזבו!! אני שנים חיפשתי אחרי הדאודורנט המושלם לא עזר לי כלוווום, עד שהגעתי לדאודורנט של חברת בבריה babaria אני קניתי בחנות דיוטי פרי בבני ברק (לא ראיתי עוד מקומות שמוכרים) מוווווושלם לפעמים חבל לי לזרוק בגדים לכביסה... (גם בקיץ!!!!) כבר עשרות (!) קנו אחרי ונהנו שווה לכן גם לנסות

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אין על חלבלין

מלכי עיאש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם אני ניסיתי הרבה דאודורנטים....והתאכזבתי....
כיום אני משתמשת בחלבלין
ונהנית מאוד מומלץ מאוד גם בימות הקיץ...
בהצלחה

אליש10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
חלבלין.
משחה ששמים אחת לכמה ימים, פשוט פצצצצצצה.

חלומית

משתמש פעיל
אין על סודה לשתיה. לא מונע זיעה בעצמה אלא מונע את הריח החריף של הזיעה ובלי כל הנזקים של הדאודורנטים ודומיהם.
לגבי הכויות, הן נהיות רק על מקום פצוע, משופשף או אחרי גילוח.
השימוש באמת דורש כח רצון, אבל אצלנו משתמשים די בנוחות כבר שנים.
ניתן להקל על השימוש בעזרת עירוב בחומר למשל חמאת שיאה והפיכה למשחה. הבנתי שלרגישים אפשר להשתמש ב מלח אבץ (לא מנסיון)
חברה הפנתה פעם לדאודרנט טבעי לא נסיתי.

libermanar

משתמש צעיר
מכירות דאודורנט לאלרגים?
שלא עושה פצעים ולא גורם לגרד
מכירה את הבעיה, של פריחה מדאודורנט אז יש אפשרות לקנות דאודורנט רול און של חברת ד"ר עור,
או לחילופין משחת דאודורנט טבעית אורגנית שנעשית ברקיחה של אחת שנקראת לבנה פרידמן- עולה 40 שקלים, מונע ריח ובלי שום גירוי כי עשוי מחומרים טבעיים אורגניים וכו. תנסו לכתוב בגוגל לבנה פרידמן- ובאמת שאין לי אחוזים אצלה.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה