גר בבית שמש ועובד במרכז?

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש כאן מישהו שגר/ה בבית שמש ועובד/ת בתל אביב?
אם כן, מאוד אשמח להתייעץ.

(שאלתי דווקא בפורום הזה, כי זה קשור לשאלה כללית יותר - בחירת מקום המגורים לאלה שעובדים בתכנות)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה, אף אחד?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני. אם זה נקרא מרכז.
את גרה בבית שמש ועובדת בתל אביב?
אם כן, מאוד מעניין אותי מה חוויית הנסיעות. כמה זמן לוקח הלוך וכמה חזור? (אני מניח שאת גרה ברמה א׳ או ג׳)
האם נוסעת בחבורה צבורית? ואם כן, האם מדובר ברכבת?

undo

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני לא עובדת בתל אביב. הנסיעות שלי הרבה יותר קצרות...

חבצלת123

משתמש פעיל
D I G I T A L
את גרה בבית שמש ועובדת בתל אביב?
אם כן, מאוד מעניין אותי מה חוויית הנסיעות. כמה זמן לוקח הלוך וכמה חזור? (אני מניח שאת גרה ברמה א׳ או ג׳)
האם נוסעת בחבורה צבורית? ואם כן, האם מדובר ברכבת?
תל אביב יכול לקחת בערך שעה וחצי בתחבורה ציבורית - תלוי ומשתנה לפי גורמים רבים..
כמובן שיש אפשרות של רכב או אולי הסעות ואז בבוקר לפני הפקקים זה כ45 דקות. בצהרים יכול להיות הרבה יותר - תלוי באזור.
אני בכל אופן התראיינתי בת"א בעבר באזור לינקולן - יש לשם קו 412 וזה כשעה ועשר דקות של נסיעה בלי הרבה מידי פקקים.
לאזורים אחרים בת"א יש רכבת, הרכבת עצמה היא 40 דק אבל יש לקחת בחשבון את הנסיעה הפנימית בבי"ש לרכבת, כמובן לשים לב שזמני האוטובוסים לא תואמים לזמני הרכבות כך שלפעמים יתכנו זמני המתנה ארוכים ש"בולעים" את הזמן, וכמובן עוד זמן בתוך ת"א - גם אם זה על קו רכבת צריך לקחת בחשבון את הכמה דקות הליכה.
בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה