דרוש מידע גרפיקאים ודומיהם לכאן...

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא קשור לאא"ר אבל אין לי הרשאה בקהילה של מעצבים גרפיים.. אשמח אם מישהו יודע האם מותר להשתמש בוקטורים חינמיים מהאינטרנט ללוגו לעסק??.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מאיפה באינטרנט?
צריך לראות אם זה צריך זכויות יוצרים.
למשל בתקנון של פריפיק כתוב שאפילו לפרימיום אסור להשתמש בווקטור בתור מרכיב עיקרי ללוגו אלא משני, או לשחק בוץ
לכן תלוי מאוד מאיפה זה באינטרנט.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מאיפה באינטרנט?
צריך לראות אם זה צריך זכויות יוצרים.
למשל בתקנון של פריפיק כתוב שאפילו לפרימיום אסור להשתמש בווקטור בתור מרכיב עיקרי ללוגו אלא משני, או לשחק בוץ
לכן תלוי מאוד מאיפה זה באינטרנט.
אם אני משנה אותו אז מותר להשתמש בו כמרכיב מרכזי??

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם אני משנה אותו אז מותר להשתמש בו כמרכיב מרכזי??
כנראה שכן. אבל שוב, זה התקנון של פריפיק. תקראי אותו. וכל התקנון הזה הוא בנוסף לקרדיט שאת צריכה לשים... אא"כ יש לך פרימיום. למרות שרב האנשים משתמשים בו בלי קרדיט. אבל מבחינת חוקי-זה לא חוקי. אנשים פועלים לפי "מה הסיכוי שיגיעו בדיוק אלי..." ואחרי כל זה מה שכתוב שם לא תקף לפריווקטור, בזארדיזיין ועוד מלא מקומות.
כל אתר ותקנונו....

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא קשור לאא"ר אבל אין לי הרשאה בקהילה של מעצבים גרפיים.. אשמח אם מישהו יודע האם מותר להשתמש בוקטורים חינמיים מהאינטרנט ללוגו לעסק??.
לכאורה אם זה חינמי לא חושבת שיש עם זה בעיה
בפרט אם את משחקת עם זה וזה משמש רק כמרכיב בלוגו

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לכאורה אם זה חינמי לא חושבת שיש עם זה בעיה
בפרט אם את משחקת עם זה וזה משמש רק כמרכיב בלוגו
זה חינמי עם תנאי-קרדיט.
אם את לא רוצה קרדיט-את צריכה לשלם.
אתרים בודדים הם ללא צורך בקרדיט.

טובי ג

משתמש צעיר
לא לגמרי קשור לאשכול, אבל לגבי פריפיק
אם אני חותמת מנוי לשנה זה יורד לי בתשלום חודשי?
יש להם שירות לקוחות בעברית?

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא לגמרי קשור לאשכול, אבל לגבי פריפיק
אם אני חותמת מנוי לשנה זה יורד לי בתשלום חודשי?
יש להם שירות לקוחות בעברית?
יש אפשרות לתשלום חודשי או תשלום לשנה שלמה
לא חושבת שיש לה שרות בעברית

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כן
ואם את לא מבטלת את חידוש המנוי, הוא מתחדש מחדש
כך גם במנוי חודש
אם את מעוניינת רק בחודש / בשנה אחת, תבטלי את האפשרות של חידוש המנוי מיד לאחר התשלום.

ממליצה לך לחכות לבלאק פריידי, באזור 28 לחודש הזה. זה עולה אז בסביבות 160 שקל לשנה שלמה!

טובי ג

משתמש צעיר
כן
ואם את לא מבטלת את חידוש המנוי, הוא מתחדש מחדש
כך גם במנוי חודש
אם את מעוניינת רק בחודש / בשנה אחת, תבטלי את האפשרות של חידוש המנוי מיד לאחר התשלום.

ממליצה לך לחכות לבלאק פריידי, באזור 28 לחודש הזה. זה עולה אז בסביבות 160 שקל לשנה שלמה!

וואו תודה על ההמלצה!!
גם עכשיו זה נתן לי קופון אבל עם הקופון זה יוצא בערך 300 שקל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה