גרסה כשרה לנוקיה c2

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הפוך זה גם עובד?
אם יש לי מכשיר כשר ואני רוצה להוסיף גלריה, זה גם ניתן בשינוי הקובץ הנ"ל?

זלמן זושא

משתמש חדש
יש לי C2 לא כשר שהתקנתי עליו גירסה כשרה, ויש לי בכרטיס זכרון לוח יהודי תפילון וכדו',
האם מישהו יכול להגיד לי איך אני פותח את זה (הבעיה היא שאין לי תפריט גלריה) או האם אפשר לעשות קישור דרך האנשי קשר ????
שימו לב אין לי הבנה בגירסאות, אא"כ מישהו יסביר לי בפוטרוט.

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קצת מידע (לאחר חרישת הנושא...) שאולי יועיל לך;
עד היום לא נתקלתי בגירסה של נוקיה (לא משנה מי הכין אותה) שמחקה לחלוטין את הדפדפן.
מה שכן מצאתי, זה העברה למצב "לא פעיל" מהתפריט (ע''י עריכת קובץ הXML של התפריט)- מה שהסיר את הדפדפן מבחינת המתבונן, אבל השאירה גישה אליו מכלל פריצות שונות וקלות שכל בחור בישיבה קטנה יכול לעלות עליהן. [עברתי מספר חנויות וטכנאים בדוידקה בי-ם, לאחר ששמעתי מכל הארץ ששם יושבים הטכנאים הטובים בתחום. כל אחד לאחר שחסם את חסימתו, הראתי לו כיצד אני עובר אותה ללא בעיה בחצי דקה. לא היה למישהו מהם תשובות].

אמנם יש מוצר מעניין, שנקרא "טלפונטו" שנראה לי הכי מתקרב לדרישות (חוץ מהכשרים של ועדת הרבנים שממילא לא יכולים להכיל סים לא כשר במבט ראשון) - ניתן לקרוא עליו כאן.
מכיון שהגרסה שלו פותחה ע''י סניף של בסט מובייל או משהו כזה, כל כניסה אל הדפדפן או אל פונקציה אחרת שנחסמה ע''י כותב הגרסה -גם אם נכנסים בתחבולות שונות- המכשיר נכבה במיידית.
הנקודה היא - המוצר הנ''ל אזל מהמלאי של כל מקום שחיפשתי.
אתה טועה בגדול יש לי גירסא מלאה כשרה שמורידה את הדפדפן לגמרי ואפילו אם החזרת אותו לתפריט הוא לא נלחץ או שכותב C2 בגירסא הכשרה
אני לא יכול להעלות אותה לפה היא נמכרת בסכומים גבוהים בתוספת חתימה על חוזה שלא מעבירים אותה
אבל אני לא מבין מה הסתבכת בקובץ התפריט
אתה משנה אותו מעתיק לפלאפון מכבה ומדליק אותו וזהו

עובד השם

משתמש חדש
אתה טועה בגדול יש לי גירסא מלאה כשרה שמורידה את הדפדפן לגמרי ואפילו אם החזרת אותו לתפריט הוא לא נלחץ או שכותב C2 בגירסא הכשרה
אני לא יכול להעלות אותה לפה היא נמכרת בסכומים גבוהים בתוספת חתימה על חוזה שלא מעבירים אותה
ערכתי את קובץ התפריט, העברתי אותו לפלאפון, הדואר אלקטרוני והחנות ovi נמחקו, אבל הדפדפן נשאר...
מה לעשות?
אני מקווה שאתה מבין במה הסתבכתי...

עובד השם

משתמש חדש
יש לי C2 לא כשר שהתקנתי עליו גירסה כשרה, ויש לי בכרטיס זכרון לוח יהודי תפילון וכדו',
האם מישהו יכול להגיד לי איך אני פותח את זה (הבעיה היא שאין לי תפריט גלריה) או האם אפשר לעשות קישור דרך האנשי קשר ????
שימו לב אין לי הבנה בגירסאות, אא"כ מישהו יסביר לי בפוטרוט.
זה קצת מסובך, אתה צריך לבטל את המחיקה של הגלריה בקובץ התפריט

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אדרבה - שמח לשמוע.
אתה יודע איפה הבלוק ממוקם?

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אדרבה - שמח לשמוע.
אתה יודע איפה הבלוק ממוקם?
לא הבנתי איזה בלוק
אבל קח קובץ תפריט כשר (מקווה שלא התבלבלתי -אם כן יהיה בו עוד משהו לא דפדפן)
תשנה לו את הסיומת ל XML
עדיין יהיה ניתן להיכנס מהאנשי קשר וכו'

קבצים מצורפים

• menusettings.TXT
    KB 9.1 · צפיות: 282

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי איזה בלוק
תשנה לו את הסיומת ל XML
תודה, אך אני לא זקוק לכזה אחד.
במקביל אני חורש את האשכול בנושא בתחומים. מה שאני צריך זה דרך לחסום את הדפדפן, כמו בחלק מהגרסאות שציינת שקיימות בוועדת הרבנים. שברגע שהגעתי לדפדפן - עוד לפני בדיקת תקינות הקישורית - מופיעה הודעה "C2 בגירסה כשרה".
אם יש לך ידע בנושא - אשמח לשמוע.

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי אותה אך כפי שציינתי היא עולה סכום גבוה
אני מתקין אותה בסכום נמוך
אבל את התוכנה (שאתם תוכלו להתקין) זה עולה יקר מאוד

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
יש לי אותה אך כפי שציינתי היא עולה סכום גבוה
אני מתקין אותה בסכום נמוך
אבל את התוכנה (שאתם תוכלו להתקין) זה עולה יקר מאוד
אני מבין מדבריך שלא מדובר בשינוי ערך כלשהו במכשיר?
אני פשוט משתמש בגרסה שאין לי שום רצון לשנות אותה, רק לבטל את (חלק מ)הפרצה היחידה הנ''ל.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
לא הבנתי איזה בלוק
תשנה לו את הסיומת ל XML
אשמח לשמוע בצורה ברורה איך אוכל להתקין למיטב ידיעתך, איזה תוכנה ואם תוכל לשלוח לי אותה וכן את הקובץ הזה ששמת לא מבין איך אפשר להחליף את סיומת הקובץ - לא מוצא היכן
אודה מאד מאד מאד אם תכתוב לי מדריך מסודר, זה מאד נצרך לי עבור כמה מכשירים

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אשמח לשמוע בצורה ברורה איך אוכל להתקין למיטב ידיעתך, איזה תוכנה ואם תוכל לשלוח לי אותה וכן את הקובץ הזה ששמת לא מבין איך אפשר להחליף את סיומת הקובץ - לא מוצא היכן
אודה מאד מאד מאד אם תכתוב לי מדריך מסודר, זה מאד נצרך לי עבור כמה מכשירים
מה אתה צריך בדיוק?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
קניתי כמה מכשירי נוקיה C2 ואני רוצה לשנות בהם חלק מהתפריט. אני צריך את התוכנה שבה אפשר לעדכן את התפריט והמתעף, תודה מראש
בבקשה

השימוש על אחריות המשתמש בלבד - שימוש לא נכון יכול להשבית את המכשיר!

קבצים מצורפים

• MobiMB -- TechMesto.com.rar
    KB 865.2 · צפיות: 465

אבן שלמה

משתמש מקצוען
איך משתמשים בתוכנה, אשמח למדריך מפורט, סליחה על ההטרחה ותודה עד אין קץ

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
איך משתמשים בתוכנה, אשמח למדריך מפורט, סליחה על ההטרחה ותודה עד אין קץ
בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB.
עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.
מכבים ומדליקים את המכשיר והשינויים מוכנסים.

אם אתה צריך עוד מידע, אשמח לעזור :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה