דרוש מידע גרים ברמות פולין סמוך לישיבת נתיב הדעת -הרב קפלן?

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי במקרה ראיתם מודעה על מכירת הת"ת שע"י הישיבה, מתי מתקיימת?

צנונית

משתמש מקצוען
אתמול לא ענה.
היום תפסתי אותו, הוא אומר שזה פתוח ראשון שלישי וחמישי מ-7:20-7:30 בערב עד 7:45
(זה בוודאות פתוח לציבור הרחב? כי הוא אמר שלא ראה שם אנשים מבחוץ, מצד שני, כמה הוא כבר היה שם שהוא יכול לדעת בדיוק מי מגיע....)

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתמול לא ענה.
היום תפסתי אותו, הוא אומר שזה פתוח ראשון שלישי וחמישי מ-7:20-7:30 בערב עד 7:45
(זה בוודאות פתוח לציבור הרחב? כי הוא אמר שלא ראה שם אנשים מבחוץ, מצד שני, כמה הוא כבר היה שם שהוא יכול לדעת בדיוק מי מגיע....)
בעיקרון המכירה מיועדת לבני הישיבה, אבל לא אמורה להיות בעיה לבוא ולקנות שם

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בעיקרון המכירה מיועדת לבני הישיבה, אבל לא אמורה להיות בעיה לבוא ולקנות שם
תודה לכל המסייעים, אני מדבר על מכירה מיוחדת שמקיימת באזור החגים, באחד הערבים בחדר האוכל של הישיבה, אי לא זוכר. האם זה בער"ה או אחרי, אשמח למידע.

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
תודה לכל המסייעים, אני מדבר על מכירה מיוחדת שמקיימת באזור החגים, באחד הערבים בחדר האוכל של הישיבה, אי לא זוכר. האם זה בער"ה או אחרי, אשמח למידע.
בישיבת תורה ודעת?
ברחוב חזקיהו שבתאי 10?
אם הכוונה לזה אז זה היום מ9 עד 12 בלילה

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בזמני לא הגיעו הרבה מבחוץ אבל בהחלט היה מצב כזה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה