התייעצות גרד בלתי נסבל

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אצלי זה הגיע בתוספת פריחה (בחודש 9) הרופא נלחצה נורא והעיפה אותי לביה"ח כדי לעשות בדיקות לכבד, בסוף היה שום דבר ברוך ה', אבל כדי תמיד לבדוק כי אם זה מהכבד זה יכול חס ושלום לגרום לדברים לא טובים.

Super Lady

משתמש רשום
אצלי זה הגיע בתוספת פריחה (בחודש 9) הרופא נלחצה נורא והעיפה אותי לביה"ח כדי לעשות בדיקות לכבד, בסוף היה שום דבר ברוך ה', אבל כדי תמיד לבדוק כי אם זה מהכבד זה יכול חס ושלום לגרום לדברים לא טובים.
גם לי זה עם פריחה, ולא היתה בעיה עם הכבד ב"ה. תוך כמה זמן עבר לך אחרי הלידה???

אפרת פולי

משתמש מקצוען
מה עושים לזה?

ברוך ד' שללו לי רעלת ובדקו מלחי מרה והכל תקין,
אבל זה עדיין ממשיך להציק...
לצערי
אין שום תרופה.
בהריון האחרון הציעו לי לקחת טלפסט כל יום- וזה הרגיע את הגרד ב50 אחוז.
אבל הפצעים המשיכו לצאת בלי הפסקה.
התרופה היא ללדת..
באחד ההריונות הגרד היה קשה מנשוא- אמרו לי שיילדו אותי- זה הפתרון...
אוף
ליבי עליך!
בהריון הקודם התחיל לי בשבוע 16!
עכשיו אני בשבוע 24 ועדין לא התחיל ב"ה.. כל גרד שמתחיל אני ישר נבהלת ומתפללת שזה רק לא זה...

כעעע

משתמש צעיר
השתמשתי בקלמין
1717429522914.png

בלי מרשם, עזר מאוד!!!
הייתי בהריון ראשון והיו לי גירודים איומים!!!
אבל מבטיחה לך שניה אחרי הלידה אין כלום!
בהצלחה!

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
טלפסט!
הציל אותי כפשוטו ממש!
אבל - לא לקחת רק כשיש גרד כפי שהרופאים ברובם אומרים.
אחרי שהסתובבי אצל כל הרופאים, של הקופה, פרטיים - כל מה שאפשר.
אמרו לי לקחת באותה שעה בדיוק בוקר, ואותה שעה בדיוק ערב.
פשוט פלאים!
היה לי בהריון ואחרי,
זה פשוט החזיר אותי לחיים כפשוטו!
רק בריאות

אפרת פולי

משתמש מקצוען
טלפסט!
הציל אותי כפשוטו ממש!
אבל - לא לקחת רק כשיש גרד כפי שהרופאים ברובם אומרים.
אחרי שהסתובבי אצל כל הרופאים, של הקופה, פרטיים - כל מה שאפשר.
אמרו לי לקחת באותה שעה בדיוק בוקר, ואותה שעה בדיוק ערב.
פשוט פלאים!
היה לי בהריון ואחרי,
זה פשוט החזיר אותי לחיים כפשוטו!
רק בריאות
גם אצלי...
איזה רופאת עור המליצה לי רק בהריון הרביעי...
עזר יחסית למנוע גרד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה