ביקורת גרבי לוונטה-נשים לכאן!!!!

איש שמח

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני שמתי לב שבזמן האחרון הגרביים שלהם יותר דקות ושקופות
תמיד הלכתי עם 40 דנייר , עד ששמתי לב שזה פשוט נמתח, נקרע ושקוף מאד כמו 20 דנייר (בקיצור חד פעמי)
פשוט עברתי ל 60 דנייר , והכל מצויין!
נח, צנוע, אטום, לא נקרע, ולא מתחלף הצבע.

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
תמיד הלכתי עם 40 דנייר , עד ששמתי לב שזה פשוט נמתח, נקרע ושקוף מאד כמו 20 דנייר (בקיצור חד פעמי)

הייתי שנים עם לוונטה והייתי קונה מארז של 5 פעם בחודש... ומאז שעברתי לMELAS התחלתי לנשום. מחזיקות ממש יפה, נעימות, צבע לא יורד ולא נקרע בקלות.
צפה בקובץ המצורף 1136806
אני הייתי עם 60 דנייר לוונטה.. זוועה.
ועברתי ל60 של MELAS והכל בא בשלום.

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
יש לך 60 אטום, איזה חברה?
מנסיון שלי רק ה50 אטום וה60 פחות.

naamatc

משתמש פעיל
האם גם אתם נתקלתם שהמוכרת ממליצה על זה וזה פשוט לא...???
צפה בקובץ המצורף 1136368
הסוג הזה נקרע על הלבישה הראשונה,
ואילו האריזה המוכרת-
צפה בקובץ המצורף 1136369
איכותית ומחזיקה...
יכול להיות שזה חיקוי?-זה עולה אותו מחיר
והמוכרים טוענים שזה אותו דבר
אז מה יכול להיות השוני???
מישהי עוד נתקלה בזה??
אשמח לתשובות!!!
הייתי ממילצה להסתכל על 2 החבילות מאחורה את שם היצרן ומס' ח.פ.
אם זו אותה חברה אין שום סיבה שהפרטים יהיו שונים

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
יודעת חנות שמוכרת בבני ברק
Family Socks

ולא רק בלוונטה הדרדר האיכות ברב הגרבים שחברה מסוימת משווקת... 40 דנייר נקרע לי בלבישה ראשונה!
וגם אני הייתי בטוחה שהשמנתי וקניתי מידה יותר וזה סתם נזל בלי טעם:ROFLMAO:

Rachefet

משתמש פעיל
האריזה עם ציור של פלמינגו.
יש גם 40 (ראיתי בבזאר שטראוס, למשל).

יבר

משתמש מקצוען
אני השתמשתי קבוע בלוונטה.
בקיץ 40
בחורף 50.
ברור שלאחרונה הם הורידו את עובי הגרב.
ה40 ממש מרגיש לי כמו 20 מבחינת השקיפות.
מחפשת פתרון בברכונים.
האם החברות שהוזכרו מייצרות גם ברכונים ויש להשיג בחנויות ? איפה ?
במשנת יוסף למשל הם לא מביאים ברכונים.
אגב, היות ואני לא סובלת גרביונים וירכונים אני אכן הולכת עם ברכונים אבל מקפידה מאוד על אורך החצאית. אז אל תלמדו ממני..........

אלה❤

משתמש פעיל
מעניין שאתן אומרות שנקרע לכן,
אני קניתי לפני פסח 40 ד' של לוונטה
והמוכרת אמרה לי שהם שינו קצת את המוצרים
ושהצבע קצת שונה-אז לקחתי כמה מהישנות וכמה מהחדשות
מבחינת "רכבות" וחורים לא ראיתי שום הבדל!!
הן מחזיקות לי מצוין ונשארו כמו חדשות.
לעומת זאת לונגלי הרבה פחות נשמרו לי

*אני לקחתי עם חיטוב.
אולי יש הבדל והן פחות נקרעות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה