דרוש מידע גננת? מורה? רוצים לצאת לשליחות?

אושר עד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפעם הזו אני מפרסמת עבור חברה שלא נמצאת כאן,
תשלחו קורות חיים למייל המצורף רק פניות עם קורות חיים יענו

לקהילה בהתפתחות, באירופה, דרושים זוג שאוהבים אנשים ורוצים ולקרב יהודים לאביהם שבשמיים.
יש רצון גדול מצד הקהילה ללמוד ולהתקדם, מחכים רק לעוד זוגות שיתנו את הלב.
יש להם גן ילדים ברמה גבוהה ולכן מתקבלים רק זוגות עם ילדים קטנים.

שפות נדרשות: עברית, יתרון לדוברי שפה נוספת.

מחפשים אברכים שאוהבים ללמוד עם אנשים, יוזמתיים שפונים מעצמם ולא מחכים שיבואו אליהם ומלאי מרץ
הנשים, עם ניסיון בלבד בהוראה בכיתות נמוכות ובגננות (עדיפות גדולה לבעלות ניסיון בגיל 5)

עבודה מאתגרת ומלאת סיפוק!!!!

קורות חיים למייל Shlichut.top****gmail.com
להחליף כוכביות בשטרודל

מחכימה

משתמש מקצוען
@הדסדס
האם את מכירה קהילות נוספות באירופה שמחפשים זוגות? (שלחתי למייל שנתת בתחילת השרשור, הם כבר לא מחפשים.) אנחנו עם נתונים מתאימים מאוד. בינתיים יש לנו אופציות במקומות רחוקים מאוד, רוצים לנסות למצוא קודם משהו באירופה.
אשמח לשמוע,
תודה רבה.

הדסדס

משתמש מקצוען
@הדסדס
האם את מכירה קהילות נוספות באירופה שמחפשים זוגות? (שלחתי למייל שנתת בתחילת השרשור, הם כבר לא מחפשים.) אנחנו עם נתונים מתאימים מאוד. בינתיים יש לנו אופציות במקומות רחוקים מאוד, רוצים לנסות למצוא קודם משהו באירופה.
אשמח לשמוע,
תודה רבה.
כן. תכתבי לי ל 8455628

azogui

משתמש חדש
שלום וברכה
אני מחפש שליחות לחג סוכות תשפ''ה
אנחנו זוג + 2 ילדות קטנות גיל 1.7 וגיל 7 חודשים גרים בצרפת עם אזרחות אירופאית כמובן
אשמח לתגובות אם יש רעיון Ben5800947****** אחרי ה 3 אותיות והמספרים להוסיף שרודל נקודה קום
או בווצאפ 767228627 להוסיף +33 בהתחלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה