גננות - שגיאות הבנה אצל ילדים

יונית 05041

משתמש רשום
בני בן 2.75 מחכה בכליון עיניים לחאלקה,וכל מי שמוכן לאזין מקבל תזכורת שבכסליו הספר יתספר אותי

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אמי הכינה את סימני ראש השנה
היא הכינה חביתיות מהכרתי, אחיין שלי בא לשאול אותה בתמיהה גדולה, איך הקרטיב לא נמס במחבת

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מספרת לילדים: ה' פותח את הספר הגדול הלבן, ולוקח את העט בצבע זהב, וכותב שם את הילדים שעשו הכי הרבה מצוות...
בן ה-4: איך ה' כותב, זה ראש השנה ואסור לכתוב?!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י save as;1772081:
אני מספרת לילדים: ה' פותח את הספר הגדול הלבן, ולוקח את העט בצבע זהב, וכותב שם את הילדים שעשו הכי הרבה מצוות...
בן ה-4: איך ה' כותב, זה ראש השנה ואסור לכתוב?!

טורנוסרופוס כבר שאל את זה לפניו :D

יונית 05041

משתמש רשום
בעלי שאל את בני בן 2.75 את מי ד' כותב בספרם של צדיקים?
הברנש עונה: אני
בעלי: נכון ולמה אותך (הוא ניסה לכוון אותו שצדיקים שעושים הרבה מצוות....)כי אני מתוק!!!!!!!!

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אהרן (4): "אמא, אני יודע למה זורקים את העבירות למים, כדי שהם יטבעו, כי אם יזרקו אותם על החול, הם יחזרו בחזרה לכיס."

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בן 3 מחזיק את המצלמה הקומפקטית הפשוטה שלנו.
בן 7 וחצי מזדעק ומלשין עליו..
"אמא תראי הוא לא יודע להחזיק הוא מחזיק את המצלמה בעדשה!"
מושגים..

inspiration

משתמש צעיר
"יראת שמים" מגיל צעיר :rolleyes::rolleyes::rolleyes:( לא יודעת כמה רחוק הלכה הגננת...)
כל הדרך לבית הכנסת ביתי בת השלוש וחצי: "אני לא רוצה ללכת. אני מפחדת מהשם" (לקח לי הרבה זמן להסביר לה כמה ה' טוב ואוהב אותנו...)

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
טרי מעכשיו.
אנחנו עוברים ליד הגן משנה שעברה של בן ה3.
הוא: אמא. נכון פעם הייתי גר כאן. בגן יהודית...?!
היום אני גר בגן של הגדולים.. :D

שריתאליז

משתמש מקצוען
שאלנו את אחיין שלי (כמעט שנתיים) מה אוכלים בראש השנה?
רימון,
ראש של דג,
ותמ--
הוא שואל אותנו -- מה אוכלים את תמר דויטש??

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בן ה-3.10 בא אלי היום בהיסטריה כשהטלפון על מצב רמקול, אני שומעת את דודתו מעיר רחוקה אומרת לו "שמעון!, אם אתה לא מביא לאמא את הטלפון, אני נותנת לך סטירה!" (הילדים שיגעו אותה...)

הילד ההיסטרי, זרק לי את הטלפון על המיטה, וברח...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
ערב ר"ה, אמא מתפללת שמונה - עשרה , לבן ה3 שלי היתה שאלה דחופה, והוא נדנד והפריע כדי שאענה לו.
כשסיימתי את התפילה ניסתי להזכיר לו "מה הגננת אמרה? מה עושים כשאמא מתפללת?"
והוא עונה מיד בלי להתבלבל: "הגננת אמרה שאמא נותנת ממתקים" :(

נחמדת

משתמש מקצוען
תמר בת שלוש לוקחת בידה רובה מים ואומרת: הנה רובה כל בשר... (על בסיס "רופא כל בשר...")

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אוף.. גם אצלכן הילד עושה חכמה ואתן רושמות לעצמכן במח לתעד את זה ב'גננות' וכשמתישבים על פרוג הכל נשכח?
יש לי כמה חכמות מהימים האחרונים שאני לא מצליחה להיזכר:mad:!

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
בן הכמעט שלוש פוגש בדרך לבית הסבתא את הגננת משנה שעברה:
-איזה גדול אתה, אתה הולך לחיידר?
-מה פתאום? אני הולך לסבתא...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
בת ה3 יושב ומשחק במשאית, ומעמיס עליה חלקי קליקס.
בת השנה שופכת לו את המטען...
בן ה-3: "אני בדיכאון"...:eek::eek::eek:

שרה'לה

משתמש מקצוען
נסענו ברכב ותוך כדי אני שואלת את בת השנה וחצי איזו שאלה . בדיוק הגענו לעיקול חד והיא הרגישה שהיא מתהפכת. אז היא עונה לי בנימה של: אני- לא-יכולה -לדבר-עכשיו. "סכלה, סכלה" (סכנה , סכנה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה