דרוש מידע גני עיריה ירושלים

לומד מכל אדם

משתמש רשום
עדיין לא קיבלתי תוצאות היכן הילד שובץ
האם אני היחיד?
והאם מישהו יודע מתי זה כן יתעדכן?
אשמח לכל מידע בנושא.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עדיין לא קיבלתי תוצאות היכן הילד שובץ
האם אני היחיד?
והאם מישהו יודע מתי זה כן יתעדכן?
אשמח לכל מידע בנושא.
יש איזורים בירושלים שמנסיון העבר התוצאות מגיעות במקרה הטוב ב 1.7 ובמקרה הפחות טוב ב 20.7

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
ניסיתם לבדוק באתר?
שכנה שלי אמרה שלא קיבלה,
אבל כשיעצתי לה לבדוק באתר היו שם תוצאות

naamatc

משתמש פעיל
ניסיתם לבדוק באתר?
שכנה שלי אמרה שלא קיבלה,
אבל כשיעצתי לה לבדוק באתר היו שם תוצאות
בודקת כל יום, באתר.
בנתיים, מחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה....................................

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בודקת כל יום, באתר.
בנתיים, מחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה ומחכה....................................
יש קישור?
כל שנה מוצאת, השנה משום מה לא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה