עזרה גנבו לי מלא מלא כסף!!!

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
הי,
אני צריכה עזרה דחופה,
ביום חמישי האחרון הלך קרוב משפחה לכספומט בבנק מוכר בירושלים להוציא סכום כסף.
אחרי שעה, הוא רואה באתר הבנק את המשיכה שלו ואחריה משיכה מאותו כרטיס של עוד סכום כסף גדול, הנ"ל ביצע משיכה אחת בלבד ולא שתיים, והכרטיס אצלו ביד!!
עכשיו, פותח את האתר, ולהפתעתו מגלה עוד 2 משיכות שבוצעו בשבת מאותו כרטיס!!
ועוד משהו מוזר - הכרטיס מוגבל למשיכת סכום כסף נמוך, ושלושת המשיכות היו על סכומים הרבה יותר גבוהים מהמסגרת!!
הוא ביטל את הכרטיס, ודיווח לבנק (אין תגובה מהם לבינתיים)

איך מתקדמים הלאה??
מדובר בסכום כסף גדול מאד!!

אודה לכל עזרה בענין.
זה ההודעה שפתחה את האשכול....
איך זה הגיע למחירים של ביטוח חיים למשכנתא????????????
@רברז תעדכנו....

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אנחנו 2022 למה יש נהגים שנוסעים עדיין בלי מצלמת רכב? ביטוח צד ג אתם משלמים 100 שקל לחודש?! הרבה יותר חשוב ומועיל לקנות מצלמה אפילו פשוטה ב100 שקל חד פעמי זה מציל המון.
יש לך דגם להמליץ לי?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

רברז

משתמש פעיל
@רברז לא קיבלת החזר מחברת האשראי ?

לא מדובר באשראי, מדובר בכרטיס כספומט,

אז אני חוזרת לעדכן, לכל המודאגים, הכסף עדיין לא חזר,
פתחנו תלונה במשטרה ומקווים לטוב.
הבנק לצידינו לפחות (מחכים לכל מיני אישורים מהפיקוח על הבנקים ועוד כל מיני ירקות)
תודה לכולם!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
לא מדובר באשראי, מדובר בכרטיס כספומט,
אז אני חוזרת לעדכן, לכל המודאגים, הכסף עדיין לא חזר,
פתחנו תלונה במשטרה ומקווים לטוב.
הבנק לצידינו לפחות (מחכים לכל מיני אישורים מהפיקוח על הבנקים ועוד כל מיני ירקות)
תודה לכולם!
צר לי שאני אומר, הבנק אף פעם לא לצידינו... הבנק תמיד לצידו!!!
אם הוא היה לצידכם הוא היה מחזיר את הכסף,
התחושה שהם נותנים לכם טובה זה רק מרחיק את הכסף מאתכם. תשלחו כל מי שאתם רק יכולים למנהל הסניף, הורים, חברים, עו"ד, וכל מיני כאלה שיצעקו בסניף אחרת הדבר היחיד שישיאר לכם בבית זה המ' תור שהמתנתם בתחנת משרה, שכתוב "החוקר יודע שאתם פה אנא המתינו"

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ולכן אני לפעמים אומר (בסכומים קטנים בלבד) תעביר את זה הלאה
שמצד אחד אולי באמת הבאתי לו בחינם, אבל לא יצאתי פראייר כי מבחינתי שאמרתי לו חעביר את זה הלאה למישהו אחר נזקק ושבאותו מצב (וכול להיות בעוד 20 שנה) אז הוא כבר שילם את זה בחזרה
לא יודעת למה, אני שונאת שאומרים את זה!
קח ותהיה בריא.
אם בסיפורי רמאות עסקינן שמעו סיפור הזויי ששמעתי מחבר
בזמן שהוא נסע באוטובוס ניגש אליו בחור ושאל אותו יש לך פלאפון x? השאלה היתה מוזרה אבל הוא ענה לו כן, אמר לו הבחור אני צריך להתקשר אפשר אותו לכמה דקות וידידי ענה לו בשמחה! הבחור לקח את הפלאפון וחזר למקומו. לאחר מספר דקות ניגש הבחור למחזיר את הפלאפון חברי מתוך הרגל פתח את השיחות אחרונות ושם לב שהבחור כלל לא התקשר ושאל אותו על כך והבחור אמר לו אהה כן בסוף לא הייתי צריך.
אחרי מספר דקות נוכח ידידי לגלות שהפלאפון שלו כבה!! התברר שהבחור ראה שהפלאפון שלו עצמו שהיה מאותו הדגם הבטריה שלו הולכת להיגמר ומצא פתרון יצירתי להחליף את הבטריה שלו עם בטריה דומהo_O
א. שאלה מחשידה.
ב. אין לי בעיה שיעשו לי את זה, אבל עם בטריה טובה וד"ל...
אה, אבל יש לי שטר של 100 ש"ח מאחורה (למקרי חרום). מקווה שהוא ישאיר לי אותם ועוד יותר מקווה שזו אינה תקוות שווא...
אפשר גם לתרום לצרכי רבים
לא צריך דווקא ארגון מסוים
לדוגמא אלו שמעמידים עמדות של מים קרים ברחובות
מה שמיוחד בארגונים האלו שאם אתה נזכר למי נתת, הם מחזירים לך את הכסף מיד!
@ניהול האתר אם אפשר לשנות את הכותרת ל "מלא נושאים שלא קשורים אחד לשני"
למה?
הכל קשור לכסף.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
חוזרת לעדכן:
בשעה מוצלחת וטובה, הכסף חזר בשלמותו
תודה לכל העוזרים והמייעצים, המעודדים והתומכים.
המשך שבוע טוב לכולם!!
ואני שיערתי שהוא חזר מזמן רק ששכחתם לעדכן כי הייתם עסוקים בשיפוץ הטירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה