עזרה גנבו לי מלא מלא כסף!!!

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני קיבלתי בעבר טלפון על הבוקר משכת כסף כאן וכאן? לא אוקי תצור קשר עם הבנק יחזירו לך את הכסף היה תהליך אבל תוך כמה ימים הכסף היה אצלי חזרה איך הם יודעים? לא יודע

אינסוף

משתמש מקצוען
@רברז אתם בבנק לאומי אולי?
אצלי היה כמה וכמה פעמים טעויות בשורות העובר ושב בסוף שבוע
לא מתעדכן דברים באתר מיום שישי- שני
פעם או פעמיים נלחצתי מפעולות כפולות שהופיעו (פעם אחת 3000 ש"ח שהופיע כחיוב כפול)
גם בלי שעשיתי משהו זה התעדכן אוטמטי ביום שני.
בפעמים הבאות כבר למדתי להתעלם.
אולי זה הפתרון?

רברז

משתמש פעיל
מתי זה קרה? אם הייתי רואה את האשכול, הייתי חושב היום פעמיים לפני שהייתי ניגש להוציא כסף מאותה סניף...

התחיל בחמישי בערב

@רברז מה הבנק אמר היום??? הלכתם???
אני במתח;)

הלכנו, והמליצו לנו אכן לפתוח תיק במשטרה במקביל לתהליכי הבנק להחזיר את הכסף, למזלינו קרה לעוד מישהו סיפור דומה באותו היום עם אותו הבנק...

2089233

משתמש פעיל
לי זה גם קרה לפני שנתיים בערך 3000 ש"ח בסניף פועלים כיכר השבת
והחזירו לי את הכסף תוך כמה ימים בלי בעיות
ואמרו לי שהבנק יש לו ביטוח לדברים כאלו והוא עצמו מגיש את התלונה במשטרה
וכשהגעתי לסניף הפקידות דיברו ביניהם שזה השלישי או הרביעי באותו יום
אין מה להילחץ

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
ללא שם.png

אליהו ר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מניסיון אין מה לפנות במקרים כאלה למשטרה!
זה כמו שמישהו ידפוק בדלת לאסוף צדקה, ואתה יודע שהוא לא צריך, הוא לא עבר על שום חוק, בעייתך שהאמנת לו.
לי היה מקרה שאדם הגיע בתחנת דלק וביקש ממני כמה שקלים כי הרכב שלו נתקע ואין לו כסף נתתי לו, ואחרי כמה ימים אני רואה אותו באותה תחנה והוא ניגש אליי שוב ככל הנראה לא זיהה אותי וחזר על אותו סיפור, פניתי למשטרה ואמרו לי את הנאמר לעיל שאין כל טענה על כך ששיקר ובעיה של מי שמאמין לו

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מניסיון אין מה לפנות במקרים כאלה למשטרה!
זה כמו שמישהו ידפוק בדלת לאסוף צדקה, ואתה יודע שהוא לא צריך, הוא לא עבר על שום חוק, בעייתך שהאמנת לו.
לי היה מקרה שאדם הגיע בתחנת דלק וביקש ממני כמה שקלים כי הרכב שלו נתקע ואין לו כסף נתתי לו, ואחרי כמה ימים אני רואה אותו באותה תחנה והוא ניגש אליי שוב ככל הנראה לא זיהה אותי וחזר על אותו סיפור, פניתי למשטרה ואמרו לי את הנאמר לעיל שאין כל טענה על כך ששיקר ובעיה של מי שמאמין לו
נראה לי שיש איסור כזה, צריכים למצוא את החוק המדויק.

יעבץ

משתמש פעיל

שכפול

משתמש פעיל
פעם היה לי סיפור דומה עם אחד שסיפר שאין לו כסף לחזור הביתה. הוצאתי שטר של 200 ש"ח וביקשתי עודף... ההוא לא קלט, והוציא את צרור כספו... 'הנה, יש לך'... אמרתי. וההוא הלך בבושת פנים.
חזק

112123

משתמש מקצוען
זה לא רק עם נערה ולא רק עם חלונים זה טריק ידוע
לא משנה הסיפור או מי שמספר אותו, זה רוב הפעמים עוקץ.
בתור בחור, עקץ אותי חרדי מעיר חרדית שלא היה לו ולאשתו כסף לעלות לאוטובוס והוא לקח את הפרטים שלי כדי להחזיר לי את הכסף בהקדם...
אני עדיין ממתין... (מעל 10 שנים)

אמא plus

משתמש מקצוען
בתור בחור, עקץ אותי חרדי מעיר חרדית שלא היה לו ולאשתו כסף לעלות לאוטובוס והוא לקח את הפרטים שלי כדי להחזיר לי את הכסף בהקדם...
כאן יש מקום לדון לזכות
אם הסכום לא גדול ובאמת לא היה לו כסף לחזור הביתה?
והפרטים נאבדו/שכח, קורה.
חסד לשמו
לא בטוח שזה עוקץ :unsure:

112123

משתמש מקצוען
כאן יש מקום לדון לזכות
אם הסכום לא גדול ובאמת לא היה לו כסף לחזור הביתה?
והפרטים נאבדו/שכח, קורה.
חסד לשמו
לא בטוח שזה עוקץ :unsure:
לפעמים אחרי מעשה אתה מבין שעקצו אותך
לדוגמא הוא אמר שיש לו רק דולרים בשטרות גדולים (אל תלעגו לי לא תמיד אוחזים את זה בשעת מעשה)
או ששאלתי אותו מה המספר שלו והוא התחיל להגיד ואז אמר עזוב אני ארשום אצלי את המספר שלך...
לימוד זכות זה חשוב אבל...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
במקרה שמבקשים כסף לאוטובוס- הפתרון הכי טוב הוא להציע למבקש שאתה תשלם לנהג (או תטעין לו את הרב קו, במציאות היום שאי אפשר לשלם לנהג)
אם זה נוכל הוא כנראה יעלם.
ואם זה צורך אמיתי- הוא ישמח להצעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה