עזרה גן הממתקים

rere

משתמש צעיר
אשמח לרעיונות איך לגרום לפחות ממתקים בגן
זה פשוט הזוי כמויות הממתקים שמחלקים בגן איך אפשר לעצור את זה???
כל יומלדת שקית ממתקים / אמא של שבת / מסיבה / מי שאוספת מקבלת ג'לי וכו וכו
כן צריך גם קצת לא אמרתי אבל למה לא לחלק פרסים מהכל בשקל למשל?

הילדות מביאות ביסלי דוריטוס וכו וכו הבת שלי מחזירה את הפרות הביתה ..
אשמח לרעיונות איך לגרום להפחית את כמות הממתקים בגן

rere

משתמש צעיר

rere

משתמש צעיר
יש פרסים זולים ..
והשיניים ? (את אומרת שעדיף שלא היה את הרפורמה של רפואת שיניים בחינם
והבריאות בכלל?

מה אתם שולחים לילדה לגן?(בנתיים היא מסכימה לחמית ופריכיות ...

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
בגן של הבן שלי הוציאו את הממתקים בצורה גורפת, והגעתי למסקנה שזה אפילו רווחי להורים:
כשהוא היה אבא של שבת ביקשו שאביא "משקה ענבים" (אפילו לא מיץ טבעי) סה"כ יצאתי עם חור בארנק של 3.3 (קריסטל בד"ץ)
ואז ביום הולדת קניתי פרס בשקל עלה לי 25 שקלים,
יוצא שדןקא יצאתי בזול.........

התגובה הזאת באה כדי להעיף את הטענה שזה יותר יקר להורים מביסלי וופלה מצופה....
אבל מה שברור שטיפולי שיניים וכו'.... הרבה יותר יקרים מהפרס של היום הולדת, מה גם שאפשר אם טיפונת מאמץ למצוא פרסים בפחות משקל....

אגב אני בדרך להרים טלפון לרבה של הבן שלי, הוא חזר ביום שישי מ"סיום" עם שקית ובה 29 ממתקים כמספר הילדים בכיתה.
ת'אמת- חטפתי חום.

rere

משתמש צעיר
בקיצור הכסף לא הסיפור כאן אז איך גורמים לשינוי???

עושה לי רושם בגן שאני המשונה

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את לא המשונה
בתור מנהלת מעון
אני מקבלת בקשות מההורים
ע"ב יומי די עם המתוק!!!!!!!!!!!!!

rere

משתמש צעיר
את לא המשונה
בתור מנהלת מעון
אני מקבלת בקשות מההורים
ע"ב יומי די עם המתוק!!!!!!!!!!!!!

מה את בתור מנהלת מעון יכולה / עושה להפחית את הסוכר הנוראי .. וזה מצליח? ממליצה? רוצה להמליץ לגננת

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אצלינו בגן במסיבות שכל הילדות מביאות ממתק, מבקשים להביא ממתק קטן, או חבילה גדולה ולחלק לכל ילדה מעט.
או להביא פרס, ולא כל פרס יוצא שקל, זה יכול להיות בלונים, או מדבקות, פעם אחת הביאה כפפות ניילון, יצירתית יותר הביאה צמידי פנינים שהיא הכינה לבד משרשראות ארוכות בשקל...
----
גם לי זה היה נשמע בהתחלה קמצני.. אבל בעיסת ממתקים שהבנות מחזירות הביתה ממילא לא שמים לב מי הביאה מה :)
וביומולדת הציעו להביא ממתק קטן וארוחת בוקר קבוצתית

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני כותבת להורים בדף קשר
ומבקשת במפורש כל יום הולדת חטיף או פרס
אבל לא תמיד זה עוזר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה