עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

מינוס מקצועי

משתמש צעיר

חובבן חביב

משתמש מקצוען
אם מישהו יוכל לשלוח, אשמח מאד. ואודה לו כמובן

תודה מראש
אם אפשר לשלוח:
תודה.
תודה.
פתחו את זה עכשיו למה אם לא
סתם.
תודה רבה לכל מי שעוזר. אין כמוכם.

אם אפשר לשלוח:
תודה רבה.
נשלח הכל (!!!)

עריכה: כמעט כל מה ששלחתי (כל הסרטונים למעט אחד ולמעט הקבצי דרייב של @יהושע הצדיק) כבר נפתחו

נערך לאחרונה ב:

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
אם אפשר לשלוח:
תודה רבה רבה רבה. הדברים שאני שולח מאד עוזרים לי בלמידת הנושאים שאני חוקר עליהם ועוזרים לי להתקדם.
באמת אין לי מילים להודות ל @חובבן חביב וכל השאר ששולחים את הדברים לבדיקה. תודה רבה על ההשקעה שלכם!!!

חד וחלק..

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אפשר לפתוח
זה כתבה או ניתוח על מודל עיסקי וכד'

חובבן חביב

משתמש מקצוען
תודה. אין מילים.
אם אפשר לשלוח:
תודה רבה רבה רבה. הדברים שאני שולח מאד עוזרים לי בלמידת הנושאים שאני חוקר עליהם ועוזרים לי להתקדם.
באמת אין לי מילים להודות ל @חובבן חביב וכל השאר ששולחים את הדברים לבדיקה. תודה רבה על ההשקעה שלכם!!!
נשלח
אפשר לפתוח
זה כתבה או ניתוח על מודל עיסקי וכד'
פתוח
אם מישהו יכול לשלוח את זה אודה לו מאד (סרטון נסיון שלי בבינה מלאכותית)
תודה רבה!
נשלח

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
אשמח באם יוכל מישהו לנדב מנקודותיו ולשלוח
תודה מראש

חובבן חביב

משתמש מקצוען
אשמח באם יוכל מישהו לנדב מנקודותיו ולשלוח
תודה מראש

נשלח

אהרון יוסף בבייב

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר לפתוח את זה?

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר בבקשה לשלוח את אלה? תודה רבה!

משה 05276

משתמש מקצוען
אפשר לפתוח את זה?
שלחתי
אפילו שאני חושב שאין סיכוי שזה יפתח

אסתי רוזנפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
אם אפשר לשלוח:
בתודה מראש וסליחה על הטירחה.

חובבן חביב

משתמש מקצוען
אפשר בבקשה לשלוח את אלה? תודה רבה!

נשלח
מישהו יכול לפתוח?
פתוח
אני אשמח אם מישהו ישלח
תודה
אם אפשר לשלוח:
אם אפשר לשלוח:
אפשר?
נשלח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה