עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

חובבן חביב

משתמש מקצוען
תודה.
מקווה שלא חפרתי לך, פשוט אני מחפש את כל מה שאני יתחרט אח"כ שלא שלחתי.
נשלח
אם כבר חפרת לנטפרי...

חובבן חביב

משתמש מקצוען
תודה
נשלח
תודה
נשלח

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
ובמעבר חד לנושא אחר:p
תודה.

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי

תודה מראש

חובבן חביב

משתמש מקצוען
ובמעבר חד לנושא אחר:p
תודה.
נשלח

חובבן חביב

משתמש מקצוען

תודה מראש
נשלח

אהרון יוסף בבייב

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
האמת בגלל כמות הסרטונים די קשה לי לעקוב
אם יש משהו מסויים שחשוב לך אני יכול לבדוק
והשאר- פשוט תבדוק אחרי כמה שעות..
הנני לעדכן: אם מישהו בכלל מתעניין בדברים ששלחתי כל הסרטונים שאני שלחתי נפתחו חוץ מהראשון שנחסם אגב הוא דיבר על איך להחזיר את הכמות של הדיסלייקים, דוקא די סקרן אותי. ומהסרטון הזה שעדיין לכאורה לא נבדק:
שאולי צריך איזה עידוד של עוד נקודות כמובן לא על חשבון הציבור הקדוש.
ואגב @חובבן חביב אשמח לעדכון כמה נקודות נשאר לכבודו שנגמרים היום וכמה נשארו למחר ואל תשכח לחשבן את השתי סרטונים שמעלי שעדיין לא שלחת כי הרי @טעות לעולם חוזרת ומה ש @אהרון יוסף בבייב שלח די מעניין אותי.

חובבן חביב

משתמש מקצוען
אשמח באם תוכל לשלוח

+

תודה רבה לך.
נשלח
אפשר לפתוח את זה

זה דחוף
נשלח
הנני לעדכן: אם מישהו בכלל מתעניין בדברים ששלחתי כל הסרטונים שאני שלחתי נפתחו חוץ מהראשון שנחסם אגב הוא דיבר על איך להחזיר את הכמות של הדיסלייקים, דוקא די סקרן אותי. ומהסרטון הזה שעדיין לכאורה לא נבדק:
שאולי צריך איזה עידוד של עוד נקודות כמובן לא על חשבון הציבור הקדוש.
ואגב @חובבן חביב אשמח לעדכון כמה נקודות נשאר לכבודו שנגמרים היום וכמה נשארו למחר ואל תשכח לחשבן את השתי סרטונים שמעלי שעדיין לא שלחת כי הרי @טעות לעולם חוזרת ומה ש @אהרון יוסף בבייב שלח די מעניין אותי.
לא נשלח כנראה שנשמט... נשלח כעת
כל מה ששלחתי עד עכשיו (לא כולל שני האחרונים) כבר נבדק ונחסם או נפתח, מוזמנים לנסות...
ונשארו לי עוד 12 נקודות שתקפות עד מחרתיים.

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
לא נשלח כנראה שנשמט... נשלח כעת
כל מה ששלחתי עד עכשיו (לא כולל שני האחרונים) כבר נבדק ונחסם או נפתח, מוזמנים לנסות...
ונשארו לי עוד 12 נקודות שתקפות עד מחרתיים.
הנני להודיע ברוב רגש והערכה שנפתח גם הסרטון הזה אשר ניסה להשתמט. אתה לא יודע איזה תענוג זה לשלוח חודש שלם של סרטונים לבדיקה ביום אחד:ROFLMAO:
בינתיים עד מחר נתארגן על סרטונים חדשים ונסיים את שאר הנקודות בכדי לא לגרום לבל תשחית.
אשמח אם כל חודש בערך יומיים לפני סוף החודש תעדכן כמה נקודות נשאר לך לטובת המשתמשים הקדושים כמובן כמובן אם זה לא מטריח את כבודו.

חובבן חביב

משתמש מקצוען
12 הראשונים נשלחו
ו- זהו עד למחר ב9:45...
@מינוס מקצועי - לי אין דרך למינוס בנקודות, אולי לך יש משהו מקצועי...
מקווה מאד שלא יתעצבנו עלי בנטפרי.... חיסלתי אתמול והיום יותר משמונים נקודות...

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
@מינוס מקצועי - לי אין דרך למינוס בנקודות, אולי לך יש משהו מקצועי...
לא הבנתי.
מקווה מאד שלא יתעצבנו עלי בנטפרי.... חיסלתי אתמול והיום יותר משמונים נקודות...
א. זה מדהים. ב. אם זה בגלל שיש לך השכרה של נטסטיקים שונים אין לנטפרי שום דרך לדעת שכל השמונים נקודות הגיעו מאותו אדם. ג. שיתעצבנו :ROFLMAO:כאילו הם יכולים לעשות לך משהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה