דרוש מידע גמח שמלות לאירועים

צפורה לוי

משתמש מקצוען
יש לי 4 שמלות לאירועים, שאני רוצה לתרום לגמ"ח (ניסיתי בשמלה להשכרה ומשום מה זה לא היה מבוקש)
בגמח אחד אמרו לי, שהם לא מקבלים פחות מ-12 סטים. האם יש גמח בירושלים שישמח לקבל, שמלות במצב מצוין?

צפורה לוי

משתמש מקצוען
לא מתאים לי להעלות תמונה לכאן, כמובן. ואין לי דרך ליצור איתך קשר בפרטי. אם תוכלי לכתוב לי את מס' הטלפון / מייל שלך, ומיד כשאראה את זה, אצור איתך קשר ותוכלי לערוך ולמחוק.

D

Deleted 66182

אורח
גמ"ח בגדים של שרון בירושלים ברח' מינצברג
חפשי את המספר

צפורה לוי

משתמש מקצוען
מינצברג זה בבית וגן? להשיג את המספר שלכם אפשר בקלות (בפרוג...) אבל להשיג אתכם כבר פחות (ניסיתי עכשיו ב-2 מספרים)
אשמח מאד לתרום לכם! את רוצה לראות קודם תמונה? או ישר לשלוח אליכם? אם לשלוח תמונה, אז בבקשה כתובת מייל.

D

Deleted 66182

אורח
מינצברג זה בבית וגן? להשיג את המספר שלכם אפשר בקלות (בפרוג...) אבל להשיג אתכם כבר פחות (ניסיתי עכשיו ב-2 מספרים)
אשמח מאד לתרום לכם! את רוצה לראות קודם תמונה? או ישר לשלוח אליכם? אם לשלוח תמונה, אז בבקשה כתובת מייל.
זה לא אנחנו...רק הצענו...

e b p

משתמש מקצוען
יש גמ''ח ברמת שלמה אם יעזור לך אני יחפש מספר טלפון

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אשמח. יותר נגיש לי מהגמח של שרון. רק אני מעוניינת בגמח, ולא לתרום לעסק.

נועה ה.

משתמש צעיר
שלום ,
מחפשת שמלות להשכרה/ מכירה של תות קידס מהעונה הנוכחית בצבע אפרסק וזהב מידות 16-20 שעלו 790 להשכרה (השמלה אזלה בחנות ותגיע רק בעוד שבועיים והחתונה שלנו לפני)
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה