תקשורת גם לכם כל הסרטונים באתר המחדש חסומים ?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אתה רוצה לנסות לגשר ביניהם שיגיעו לסיכום מחדש?
אולי אם יירד להם ה"רייטינג" הם ינסו להגיע אימם לסיכומים...
אבל אני חושב שזה אינטרס גם של נטפרי שיהיה מגוון גדול של אתרים פתוחים שלא יילכו לסינונים אחרים...

a jew

משתמש פעיל
משהו יודע למה לאחרונה סרטונים באתר המחדש דורשים בדיקה בנטפרי?
ולמה כללית כל סרטון בכל רגע צריך בקשה לפתיחה
וjdn למשל לא צריך?

ר. המוסד

משתמש מקצוען
מעניין לעניין

למה רק ביוזפרטל וכלכליסט פתוחים בנטפרי
וגלובס לא פתוח בנטפרי?
(דה מרקר זה בסדר, אני מבין)

אני וביתי

משתמש מקצוען
למעט JDN, נטפרי לא סומכים על שאר האתרים, ובודקים כל סרטון, ולפעמים אף חוסמים בהם סרטונים.

היה איזה סרטון שפספסו לפני שבוע ומאז הסרטונים נחסמו עד שנשלחת בקשה לבדיקה. כנראה קשור, לא מידיעה מנטפרי.
אתר חרדי שמתחייב שמקפיד לא להעלות סרטונים שלא עומדים במדניות נטפרי פתוח אוטמטי מי שלא צריך לשלוח לבדיקה.

וjdn למשל לא צריך?
התשובה נכתבה עיין

דמות פלונית

משתמש פעיל
וjdn למשל לא צריך?
למי שיש נטפרי זה חסום כי כנראה היה למחדש הסכם עם נטפרי שהם יפתחו את כל הסרטונים ואז ההסכם בוטל.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא פתוח בנטפרי.
כלכליסט פתוח חלקית
וגלובס לא פתוח בנטפרי?
כנ"ל גלובס

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
(דה מרקר זה בסדר, אני מבין)
גם דה מרקר

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אבל אני חושב שזה אינטרס גם של נטפרי שיהיה מגוון גדול של אתרים פתוחים שלא יילכו לסינונים אחרים...
הצחקת.
@mat הצהיר בעבר שזה לא מעניין אותו ושהוא לא הולך לשנות מדיניות מחשש שיעברו לסינון אחר.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
טוב בסדר, אז הם לא רוצים לעזור לנו...

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם יש פה מעורכי האתר המחדש, נשמח שיפנו לנטפרי ויחזירו שיהיה סרטונים מבלי לשלוח לבדיקה.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אני משוכנע שהאתר של המחדש מתאמץ הרבה יותר לפתור את הבעיה מאשר אנחנו הלקוחות
אצלנו כל סרטון זה קצת דופמין במקרה הטוב למח
אצלם כל סרטון זה כסף ממש

מאמין שבקרוב הם יצליחו לשכנע את נטפריי וזה ישתנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה