גם לכם המחשב עושה רעש נוראי

ראש_יהודי

משתמש פעיל
זה לא קשור לשום פורום, אבל בהחלט בעיה שמטירידה אותי
קניתי מחשב לפני כחצי שנה.

והוא עושה רעש של טרקטור... (כמעט).

הטכנאי טוען: מה את רוצה זה סוס של מחשב! ז"א במילים אחרות: מחשב חזק!

גם אצלכם זה ככה??

Yossi Rozen

משתמש רשום
1.תבדוק שאחד הכבלים לא נוגע במאוורר
2.אולי המאוורר של ה-cpu מלוכלך.
מה שבטוח שמחשב "סוס" לא אמור לעשות רעש ההפך...
בברכה,
יוסי.

ראש_יהודי

משתמש פעיל
תכף אני אבדוק את מה שאתה מציע.

אבל מה שבטוח שזה רק מדרבן אותי לקרוא שוב לטכנאי!

artist

משתמש רשום
כן אני קניתי מחשב חדש טוב מאד עם דיסק קשיח של 500 ג"ב וכשאני מאמץ קצת את המחשב אז הוא עושה רעש בהתחלה לא ידעתי מה הרעש פתחתי את המחשב ולא ראיתי מהשהו שיעשה רעש חזרתי לטכנאי שלי והוא אמר שבגלל שהדיסק קשיח כ"כ גדול זה עושה את הרעש הזה אבל זה כלום
(בפרט כשהמחשב נפתח לוקח זמן עד שהרעש נרגע)

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
גם אני זכיתי שיהיה לי רעשים מהמחשב.
להפתעתי חבר אמר לי שזה האבק שמצטבר במעבד ובסביבת המאוררים.
אכן, פתחתי את הקופסא והוצאתי את האבק ועזר לי לתקופה.
מסקנה: שהמחשב לא יהיה בסביבת אבק, ואם הוא מאובק תתייחס אליו כאל כובע שצריך להברישו.

Yossi Rozen

משתמש רשום
יש באזורי שרתי "מגדל" של 2 טרה והם עושים בדיוק את אותו הרעש של מחשב רגיל אז כדי שתחליף טכנאי...
בברכה,
יוסי.

Yossi Rozen

משתמש רשום
שרת של מודולים .בנוי כך שניתן להוסיף ולהוריד מודולים כיחידה.
בברכה,
יוסי.

Mark

משתמש רשום
רעש במחשב נוצר ממאווררים מלוכלכים באבק, או ישנים או שהינם באיכות נמוכה. במידה ואתה משתמש בדיסקים מהירים (10,000RPM ומעלה), מחברות מסויימות, אז הם עלולים לעשות רעש (בד"כ של שריקה, לא של טרקטור...).

יכול ליהיות שזה גם יעזור...
http://hwzone.co.il/guides/fanoil/

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
היה לי פעם (לפני כשנה, אולי...), ג"כ רעש בלתי סביר מכיוון המחשב. "מבינים" כבר אמרו לי לגבות את החומר, כי הדיסק עוד מעט ישבוק חיים... קראתי לטכנאי, פתח, בדק, ואמר: זה המאוורר של כ. המסך, הוא נוגע פה ושם והוא גם מלא אבק, הצצתי וראיתי כדבריו.
סוף פסוק: הוחלף כרטיס מסך - והרעשים פסקו!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י דייקן;49298:
בס"ד
סוף פסוק: הוחלף כרטיס מסך - והרעשים פסקו!

אתה פראייר, והטכנאי נצלן. אני הייתי מנקה את המאוורר. חוצמזה שאפשר לקנות רק מאוורר לחלק נכבד מהכרטיסים.

Deena

משתמש פעיל
אותו סיפור גם לי קרה - אבק במאוורר.
רק רציתי להוסיף שאם המחשב נמצא בתוך מקום לא מאוורר (כמו אצלי, שהוא בתוך מדף בארון המחשב, שתוכנן באופן בלתי מוצלח כך שאין לו שום אוויר) - - זה יקרה יותר מהר.

שמונטי

משתמש רשום
צודקים הקודמים בדרך כלל זה מאוררים לא נקיים

צודקים הקודמים בדרך כלל זה מאוררים לא נקיים.

דייקן

משתמש רשום
בחיים לא הייתי פראייר! הטכנאי - נצלן! זה סיפור נפרד.

נכתב ע"י RCpro;50552:
אתה פראייר, והטכנאי נצלן. אני הייתי מנקה את המאוורר. חוצמזה שאפשר לקנות רק מאוורר לחלק נכבד מהכרטיסים.
בס"ד
בחיים לא הייתי פראייר! והטכנאי - נצלן! זה סיפור נפרד. נכון, אני מכיר אותו, ולאחרונה הפסקתי באמת לקרוא לו!
הנה עוד סיפור: קניתי צורב DVD, וביקשתי מהטכנאי הנ"ל שיתקין אותו. הוא הגיע, ואז נוכחנו שנינו לראות כי בקניה באינטרנט לא מוכרים כבל. ביקשתי ממנו: חכה יום יומיים, ואקנה כבל ותתקין אותו! והוא אמר: לא, יש לי פיתרון! הרעיון שלו הי' "גאוני": היות וצריך חיבור ללוח-אם, והדיסק הקשיח מחובר הרי ללוח האם, לקח וחיבר את הצורב לדיסק הקשיח, וממילא זה מחובר ללוח. ונהיה באלגאן במחשב. שמות הדיסקים בסייר הם כך, וב"מחשב שלי" - אחרת...
אז פשוט לא ידעתי מה קונים ואיפה!!!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כמה דיסקים יש לך? כמה Cd?
כל תקן Ide מיועד ל-2 התקנים. האותיות לא קשורות לעסק וניתן לשנות אות מ'ניהול דסקים'.
חוצמזה אם יש לך 4 התקנים על כרחך על כל כבל אתה מחבר 2.
מה שמו בישראל? (שנידע להיזהר ממנו...)

3Design

משתמש צעיר
מענין לענין באותו ענין.

יש לי תופעה מוזרה ... המחשב עושה לי רעש אחת לשבוע ... קבוע.. כל מוצאי שבת כשאני מדליק את המחשב לקראת השבוע הבא.. והכי יפה שזה מתארך לא יותר מדקה וחצי...

אני מניח כל הזמן שזה כנראה קצת רופף ועד שהוא נתפס ונכנס למסלול הוא משתולל .. אבל עדיין מוזר כי הוא שקט ורגוע כל השבוע . Non stop.

קרה למישהו ? פתרון למישהו ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה