גם לכם היה ניתוקי אינטרנט?

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
מישהו יודע לומר לי אם אני רוצה לעבור מיוסי תקשורת לספק אחר- איזה חברה וסים יכול לפעול בסטיק של יוסי תקשורת? כמובן מדובר בנטפרי...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לדעתי זה קשור לחברה שבה גולשים- אצלי זה פרטנר ויוסי תקשורת
זה כבר כמה ימים לצערי..:(
באיזו עיר?

אצלי כבר יומיים בערך יש איטיות נוראית. כבר קודם לכן הייתה איטיות מסויימת אבל זה רק הולך ומחריף.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב, אם האינטרנט איטי מומלץ לבדוק האם הדבר לא נובע בגלל עידכוני ווינדוס אוטומטיים
בימים האחרונים שוחררו עדכונים שונים של ווינדוס, אצל מי שמוגדר עדכון אוטומטי זה יכול לשבש את הגלישה ולמנוע את השימוש ברשת עד שרוב ההורדות מסתיימות...

אגוז מלך

משתמש פעיל
איזה קטע,
החלפתי מחשב, והייתי בטוחה שהאינטרנט נתקע כל הזמן בגלל המחשב,
אני ב019,
לפי מה שמשתמע כאן, הבעיה היא באינטרנט ולא במחשב.........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה