התייעצות גם את נוסעת מביתר לירושלים כל יום לעבודה? איך את עושה את זה?

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חייבת לשמוע רשמים כי אני מסתפקת אם להתחיל לעשות את זה, זה נראה לי הזוי.
לכם גם?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש לא מעט שעושים את הדרך הזאת כל יום ללימודים או לעבודה.
מאיפה בביתר ולאיפה בירושלים?

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עושה את זה כל יום כבר למעלה מחמש שנים
בהתחלה ללימודים ועכשיו לעבודה
לדעתי 50% מנות העיר יוצאות לעבוד בירושלים
יש אוטובוסים בתדירות גבוהה
ובד"כ הנסיעה די חלקה
כשיפתחו את המנהרה החדשה זה בכלל יקצר משמעותי את הדרך

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עושה את זה כל יום כבר למעלה מחמש שנים
בהתחלה ללימודים ועכשיו לעבודה
לדעתי 50% מנות העיר יוצאות לעבוד בירושלים
יש אוטובוסים בתדירות גבוהה
ובד"כ הנסיעה די חלקה
כשיפתחו את המנהרה החדשה זה בכלל יקצר משמעותי את הדרך
באיזה שעה את יוצאת? בשביל להגיע ב 8.00 לעבודה?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אזור בלפור
שששש... אני עובדת אצל ראש הממשלה 😉
:)

את צריכה לקחת את קו 74 נראה לי מגשר המיתרים.

אני מכירה מישהי שנוסעת לרובע אבל היא לוקחת את הרכבת אז זה שונה מבחינת הזמנים ולך הרכבת לא עוזרת)

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אזור בלפור
שששש... אני עובדת אצל ראש הממשלה 😉
עוד אוטובוס בתוך ירושלים זה מאריל משמעותי את הדרך
תסעי את זה יום אחד בבוקר כדי שתדעי בערך כמה זמן זה לוקח לך הנסיעה
ליסוע בתוך ירושלים זה די סיוט הכל פקוק אם את יכולה להעזר ברכבת זה חוסך הרבה זמן

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
את יכולה לסוע עד כביש המנהרות, קוים 226 , 225 וכו
ולהחליף לקוים 71, 72 לא זוכרת איזה עוד קוים שנוסעים עד קינג גורג קרן היסוד

ויש את קו 239 (בתדירות נמוכה) שנוסע בדרך חברון ומשם...

וכמובן ששווה לצאת מוקדם ממש כדי לא לעמוד בפקקים..

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
זה מאד משנה איפה בירושלים אני יורדת בתחנה הראשונה בגשר המיתרים
מגשר המיתרים את יכולה גם לקחת רכבת קלה עד יפו מרכז ומשם הליכה של 13-10 דקות עד בלפור
או עוד כמה תחנות על קינג גורג

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה