גם אתם מחכים כמה ימים עד שאתרוג פותחת לכם אתר חסום?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מתוסכלת מאתרוג.
כל פעם שאני צריכה לפתוח אתר חסום, זה לפתוח סרט עם אתרוג. עד שהם מגיבים, יוצאת הנשמה. יש מידי פעם אתרים שאני חייבת לעבודה הרציפה באופן מיידי, ואין עם מי לדבר, תשלח טופס פתיחת אתר, ותצא לך הנשמה עד שהם ייתייחסו.
חשוב לציין מדובר באתר חרדי ונקי לחלוטין!!
הגשתי בקשה ביום ראשון וחזרתי עליה מאז עד היום (יום רביעי) בבקשות דחופות, אך אין קול ואין עונה.
הבעיה שאין גם אפשרות לדבר עם נציג טלפוני בענין, הם אומרים לך תגיש טופס בקשה. זה לא באחריותם לפתוח אתרים חסומים.
לפי מה שהבנתי יש שם רק אחד שמטפל בפתיחת אתרים, כמדומני אפרים שמו, ואם איני טועה הוא גם הבעלים, ולכן העסק נראה כפי שהוא נראה...
מה שברור שסוג כזה של שרות שמור בד"כ רק לנו החרדים...
אשמח לקבל עצות והנחיות מבעלי נסיון!

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בד״כ פותחים לי תוך כשעתיים.

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם אצלי לוקח יום יומיים
אולי אנחנו במסלול אחר?

swiss

משתמש רשום
מי שבמסלול נט נקי שלהם כנראה קצת סובל גם אני בינהם

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחכה כבר חודשיים שיפתחו לי את שאטרסטוק
תמיד אומרים לי שזה עובר למנהל, אך המנהל משום מה - התאדה ואיננו

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני במסלול היעיל וגם מחכה המון עד שיפתחו לי.
כל בקשה צריך להגיש פעמיים....
אולי זה נועד כדי שנשקול יותר מפעמיים כל אתר שאנחנו רוצים לפתוח :rolleyes:

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אולי נגיש עצומה ?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
גם אצלי ככה.
לפעמים הם גם לא עונים בכלל.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
למנויי אתרוג:
האם יש לכם מסלול עם הגבלה לפתיחת מס' אתרים בחודש?
למשל, 10 אתרים חינם מעבר לזה תוספת תשלום?
האם אתר שלא נפתח מבחינתם (בגלל ש"אינו נקי, תואם את החסימה, לא לצרכי עבודה" וכד')
נחשב לכם במנין האתרים החודשי שלכם?

זה נשמע לי מוזר, יש לי זכות של 10 אתרים בחודש,
למה אתר שלא נפתח מכל סיבה שהיא נחשב במנין זה,
הרי אם בגלל השקעת הזמן בטיפול בפניה, משלמים גם על שירות, לא?

דפסון

משתמש רשום
זה קורה גם אצלי
היחס די מזכיר את השרות של אגד
ככה זה שאין אופציות טובות יותר
אולי מישהו מרים את הכפפה ?

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אותי הכי מעצבן שעברתי מנתיב לנטנקי של אתרוג ואני מאד לא מרוצה מהיחס מהשירות וכו'
אני לא מדברת על כל האתרים שהיו פתוחים לי בנתיב חצי מהם לא מאושרים באתרוג וכל פתיחה של אתר צריך לחכות כמעט שנתיים ובמענה הקולי אין מי שיעזור .אותי זה ממש מתסכל!

חול המועד

משתמש רשום
אתרוג / נט נקי - בשירות הטכני הם אלופים, הרבה יותר מנתיב!
נתיב היה תוקע לי את המחשב פעם אחר פעם, ואתרוג (לבנתיים) הרבה יותר טוב.

חביבה

משתמש מקצוען
לדעתי נט- צח מצוין. המענה שלהם לפתיחת אתרים- מהיר ביותר.
בד"כ תוך חצי שעה- פתוח.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני עם הבעיה הזאת
אין תגובה
ומקרה הטוב התגובה מגיעה אחרי שבוע שבועיים אם בכלל
מה שאני אוהבת שתוך יום ממתי ששולחים פניה מקבלים מייל מאתרוג "סקר שביעות רצון".....

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הייתי פעם באתרוג, היום אני בנתיב. נתיב הרבה הרבה יותר טובים בתחום הזה.

בת מרדכי

משתמש רשום
לי עונים על כל פניה לאתרוג - המערכת לא מאשרת גישה לשרתים. הכל חסום וזהו. מעצבן. אני שוקלת לחזור לנתיב או לעבור לנט צח.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם אני בין הנפגעים,
כבר עשרות פעמים שקלתי אם לעבור לחברה אחרת,
אחרי עשרות בקשות הם פותחים,
הקטע שאת שולחת בקשה ואחרי יום זה מופיע בסטטוס ״טופל״ אך בפועל זה לא טופל,
אז צריך לשלוח שוב בקשה, כי עכשיו כבר בטוח שאם לא אשלח שוב זה לא יפתח (הרי זה כבר ״טופל״), ושוב... ושוב... וחוזר חלילה...
אצלי בממוצע לוקח לפחות 4 ימים וכ-לפחות 6 פניות חוזרות ונשנות ש״מטופלות״ ללא טיפול, עד שבאמת נפתח...
ואין בכלל דרך לפתוח אתרים שנצרכים לעבודה מיידית....
ולא כל עבודה אפשר לחכות בשבילה כמה ימים....
בקיצור, התנהלות מעצבנת...

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
שמתי לב שיש פה כמה סוגי שרות.
אני למשל לא מקבלת תשובה בנוסח של "טופל" כמו שאמרה לנדא,
אלא כך: הקישור ששלחת ניבדק שוב ונמצא מתאים / לא מתאים למסלול הגלישה שלך.
גם לגבי משך זמן ההמתנה, חלק פה אמרו - שעתיים, אצלי - יומיים, ואמרו גם 4 ימי ויותר.

מעניין ממה נובע ההבדל במתן השרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה