דרוש מידע גם אתם חרדתיים כשהילד מתלונן על כאבים??

שרה 2020

משתמש פעיל
אני אמא מאד חרדתית
נלחצת מכל דבר שקשור לחולי
אי אפשר לחיות בצורה כזו
כל כאב ראש או כאב בגוף אני ישר רצה קדימה עם המחשבות והולכת לרופא
והרופא שואל אותי מה את רוצה ללכת ל US / MRI - קחי הפניה אם את ממש בלחץ
ואחרי כמה ימים זה עובר וכמובן שאני לא הולכת לבדיקה עם הילדה
גם אתם ככה או שזה כבר חוצה את גבול הנורמה בכמה רמות?

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אמונה תמיד יכולה לעזור. ולחשוב ממה הכאב יכול לנבוע (חוסר נורמלי בשתייה/ חוסר בשינה וכו', זה מאד מרגיע אותי)

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

יש לך כנראה סיבות.

כדאי לקחת בחשבון שיש מושג של כאבי גדילה.
ברוב המקרים הגוף לא כזה שברירי ויכול לעזור לעצמו.
במקרים איומים ונוראים, כמה ימים לכאן או לכאן לא כאלו משנים..

מצד שני, כאב שנמשך כמה ימים כן אני הייתי בודקת.

חביבונת

משתמש מקצוען
כולם יכתבו לך כאן שזה מוגזם, וכדאי לך לטפל בעצמך כמובן
אבל אני רק רוצה לשלוח לך הזדהות, שגם אני בכל פעם שילד חולה הדמיונות לא מבקשים רשות לרוץ קדימה...
אין לזה שום הגיון/ אחיזה במציאות... אבל מרגיש לי שזה תוצאה של הדור שחשופים לכ"כ הרבה אסונות של כולם.
ואף אחד לא מבטיח שלי זה לא יקרה..
כמובן שצריך להתחזק באמונה ובטחון שאנחנו בידיים של ה' וכל מה שקורה איתנו שקול ומדוד מאתו יתברך.

שרה 2020

משתמש פעיל
נשמע לא כ''כ נורמלי...
קצת בוטה ופוגע במיוחד ה ....
לא מחפשת חוות דעת מהסוג הזה
אני לא חושבת שאני היחידה לגמרי שמרגישה ככה
מחפשת נשים שמזדהות ויכולות לעזור לי מהנסיון שלהן
או כאלה שאוהבות לעזור מחוכמת החיים שלהן

איזון

משתמש מקצוען
אני אמא מאד חרדתית
אי אפשר לחיות בצורה כזו
כל כאב ראש או כאב בגוף אני ישר רצה קדימה עם המחשבות והולכת לרופא
והרופא שואל אותי מה את רוצה ללכת ל US / MRI - קחי הפניה אם את ממש בלחץ
ואחרי כמה ימים זה עובר וכמובן שאני לא הולכת לבדיקה עם הילדה
גם אתם ככה או שזה כבר חוצה את גבול הנורמה בכמה רמות?
כמוני כמוך
ומודה שזה לא תקין...
אני שמה לב שיש תקופות של יותר חרדה ויש של פחות,
זה מעיק
מתסכל
לפעמים משתק....
ואני בכללי טיפוס רציונאלי ושכלתן
כשזה מגיע לכאבים אצל הילדים אני מאיצה בשניה ל200 קמ’’ש של לחץ.....
בתקופות של יותר עומס, מתח ולחץ, המצב חמור יותר
בתקופות רגועות יותר באופן כללי אז גם העניין הזה קצת נרגע,
מודעות ותפילה על העניין הזה,
ממש מתפללת לה’ על שלוות הנפש, רוגע ובטחון

אימהית

משתמש רשום
פשוט מאוד, אני מבינה את הכוונה שלך.... ממליצה לך לגשת לעזרה בשבילך. זה יעזור לך מאוד ,לא בריא להילחץ כ"כ הרבה, בשבילך תגשי לעזרה כלשהי. אל תמשיכי ככה.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קצת בוטה ופוגע במיוחד ה ....
לא מחפשת חוות דעת מהסוג הזה
אני לא חושבת שאני היחידה לגמרי שמרגישה ככה
מחפשת נשים שמזדהות ויכולות לעזור לי מהנסיון שלהן
או כאלה שאוהבות לעזור מחוכמת החיים שלהן
חס ושלום לא התכוונתי לפגוע.
הכוונה הייתה שההתנהגות לא כ''כ נורמלית,
סליחה אם פגעתי.

אם זה רופא ילדים קבוע
אני ממליצה לעבור
מניסיון
אני גם טיפוס די היסטרי והייתה לי רופאה שמוכנה להוציא את כל הבדיקות בעולם כי היא לא לוקחת אחריות על כלום ואף פעם אי אפשר לשמוע ממנה משפט הרגעה ברור והחלטי
פעם לילד שלי כאבה בטן בצורה קיצונית במשך שבוע. כששאלתי את הרופאה אם זה יכול להיות משהו מסוכן היא אמרה לי באדישות אופיינית שהכל יכול להיות ואם אני בלחץ אז היא נותנת לי הפניה ל US במיון. בינתיים נתנה בדיקות דם.
במקרה יצא לי לחזור עם תוצאות בדיקות דם שהיא נתנה לרופאה אחרת שהייתה ביום למחרת והיא הרגיעה אותי בצורה כל כך פשוטה וברורה שפשוט עברתי אליה עם כל הילדים וזהו.
היא לא מזניחה. מפנה לבדיקות כשצריך. אבל יודעת להרגיע בצורה החלטית ובלי עמימות ועושה את זה בכיף בלי לתת לך הרגשה של נודניקית כשאת שואלת את השאלות הכי הזויות לגבי הדברים הכי מפחידים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה