בקשה גם אתם חושבים שהשקיות של רמי לוי דפוקות ממש??

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
למה כשאני עושה קניות ב"יש חסד" אני משלם 10 אגורות לשקית,
אבל מקבל שקית גדולה וחזקה ממש.
אבל ב"רמי לוי" אני משלם בדיוק אותו סכום על שקית,
ומקבל שקית קטנה ודקה, שנקרעת ממש בקלות.
אנחנו משלמים על כל שקית 10 אגורות,
לא מגיע לנו שקית קצת יותר גדולה וחזקה?
לפחות כמו ב"יש חסד"!
אשמח אם מישהוא יוכל לסייע לי בענין הזה.
תזכו למצוות!!
ברצינות, השקיות ברמי לוי קטנות ב50% (!!) מהשקיות של "יש חסד".

לחיל אומר

משתמש מקצוען
מצטרף לקריאה על אושר עד אתה משלם 10 אג' ומקבל שקית שיכולה להחזיק מקסימום טישיו בלי להיקרע, זה כאילו הם מנסים שתקנה את השקיות היקרות.
נ.ב. השקיות הכי חזקות וגדולות זה בשערי רווחה שם זה כמו אשפנק ואגב הם גם הכי פחות חופרים לך על כמה שקיות לקחת

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מצטרף לקריאה על אושר עד אתה משלם 10 אג' ומקבל שקית שיכולה להחזיק מקסימום טישיו בלי להיקרע, זה כאילו הם מנסים שתקנה את השקיות היקרות.
נ.ב. השקיות הכי חזקות וגדולות זה בשערי רווחה שם זה כמו אשפנק ואגב הם גם הכי פחות חופרים לך על כמה שקיות לקחת
הרעיון שלי הוא לשלוח אימייל לרמי לוי בעצמו,
או לבת שלו (שכחתי את שמה),
ולתת להם את הקישור לאשכול הזה.
מישהוא יודע איזה אימייל??

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
בציבור הכללי יש דרכים לארגן מרד צרכני תוך שניה.
מעלים בפייסבוק, משתפים,
וכל המדינה איתך.
אצלנו זה יותר קשה,
אולי צריך לארגן איזה עצומה על כל העוולות הצרכניות האלה.

בציניות

משתמש מקצוען
זה הרי ברור. כל זמן שלא שילמו על השקיות, אז החנות נתנה שקיות חזקות, כדי שתשים בכל שקית כמה שיותר דברים ולא תבזבז להם את השקיות שעלו להם כסף.
אבל מאז שעל כל שקית מרוויחים 10 אגורות, האינטרס התהפך, שתשתמשו בכמה שיותר שקיות. ולכן כל שקית לא יכולה לסחוב יותר מחבילת מגבונים או ארבעה גביעי לבן, כדי שתיקחו עוד שקית ועוד שקית, ואפילו תשימו שקית בתוך שקית שמא חלילה השקית תיקרע בדרך והמוצרים יתפזרו...

מוגש כחומר למחשבה להוגי חוק השקיות שביקשו למען סביבה ירוקה יותר לצמצם את השימוש בשקיות...

ואגב, ביישובים שמחוץ לקו הירוק, חוק השקיות לא תקף. אבל למה לא לקפוץ על החגיגה ולהרויח עוד כמה שקלים?
אבל למה אנו חושבים שלילי, אולי רמי לוי מתכוון לטובתנו והוא פשוט סבור שגם לתושבים מחוץ לקו הירוק מגיעה סביבה ירוקה יותר?
בינתיים מה שקורה שהסביבה נהיית רק 'ורודה' יותר עקב ריבוי השקיות הורודות...
וזה הרי מאוד חשוב לראות ורוד, לא?

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
זה הרי ברור. כל זמן שלא שילמו על השקיות, אז החנות נתנה שקיות חזקות, כדי שתשים בכל שקית כמה שיותר דברים ולא תבזבז להם את השקיות שעלו להם כסף.
אבל מאז שעל כל שקית מרוויחים 10 אגורות, האינטרס התהפך, שתשתמשו בכמה שיותר שקיות. ולכן כל שקית לא יכולה לסחוב יותר מחבילת מגבונים או ארבעה גביעי לבן, כדי שתיקחו עוד שקית ועוד שקית, ואפילו תשימו שקית בתוך שקית שמא חלילה השקית תיקרע בדרך והמוצרים יתפזרו...
איך אתה מסביר את זה שהשקיות של יש חסד ענקיות וחזקות במיוחד?

בציניות

משתמש מקצוען
נו ר' שואל ומשיב, אתה רק שואל או גם משיב?
אכן יש לציין, ואמנם איני יודע אם זה קשור, שכאשר התפרסם ונודע שביישובי יו"ש לא חל החוק, הודיעה הנהלת יש חסד שאת ההכנסות מהשקיות במקומות אלו היא תתרום לצדקה.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בגלל שהם חושבים חכם ויודעים שלקוחות מרגישים
יותר בנח כשנותנים להם הרגשה כזו ולא שבקופאי/ת
מחביא/ה את השקיות על הברכיים..
וככה הם מושכים לקוחות, ואגב, זה נראה לי האסטרטגיה
שלהם מאז שנכנס החוק - הם מעלימים עין..

בציניות

משתמש מקצוען
בגלל שהם חושבים חכם ויודעים שלקוחות מרגישים
יותר בנח כשנותנים להם הרגשה כזו ולא שבקופאי/ת
מחביא/ה את השקיות על הברכיים..
וככה הם מושכים לקוחות, ואגב, זה נראה לי האסטרטגיה
שלהם מאז שנכנס החוק - הם מעלימים עין..
לא היה משכנע אותי זה שהם מעלימים עין, זה די מבחיל הרעיון, לסחוב עוד שקית או שתיים ככה בגניבה בשביל להרויח כמה אגורות?
מה שכן, שהשקיות גדולות יותר וחזקות יותר, זה כבר כן מדבר אלי ונותן להם אצלי עדיפות במידה מסוימת.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא היה משכנע אותי זה שהם מעלימים עין, זה די מבחיל הרעיון, לסחוב עוד שקית או שתיים ככה בגניבה בשביל להרויח כמה אגורות?
כוונתי הייתה שזה מבחינתם, ברור לא מבחינתי,
אף פעם לא לקחתי שקית בלי לשלם..
אני באופן אישי מעדיף לשלם שקל-שתיים ולהיות
רגוע לגבי השקיות, שמאמין שלא רק אני משתמש
בהם לשאר השימושים בבית..
מה שכן, שהשקיות גדולות יותר וחזקות יותר, זה כבר כן עושה לי משהו.
100%

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר
אני לא מבין, ידוע לי ש10 אגורות לא עובר לרשתות שיווק אלא לאיזה רשות ממשלתית או משהו
upload_2019-11-1_1-17-17.png

אז למה שיהיה איכפת לרשתות שיווק כמה שקיות דחפו לך?

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא כ"כ מבינה על מה הדיון.

השקיות בכל רשתות השיווק זהות למה שהיה עוד לפני שנכנס החוק שצריך לשלם עליהן.
אז מדוע לתלות את זה בתשלום של ה10 אג'?
תפתחו אשכול ש"מלין" על איכות השקיות בכללי.

החוק לא מועיל לרשתות השיווק כלל, להפך שמעתי בשערי רווחה + רמי לוי שמתרעמים על כך כיוון
שזה יוצר להם לחץ ותורים ארוכים יותר, בגלל שאנשים צריכים לספור את השקיות כל פעם וזה מעכב את הבאים בתור, הכסף ממילא לא נכנס לקופה של הרשת והוא מועבר לקופת המדינה.

עריכה:
אני רואה שהקדימו אותי.

בציניות

משתמש מקצוען
ביישובים שבהם החוק לא תקף, הכסף שנגבה הולך לרשת ולא לגוף הממשלתי הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה