עזרה גם אותכם מרגיז החיפוש החדש בסייר הקבצים? מה אפשר לעשות?

במקרה

משתמש מקצוען
באחד מהעדכונים האחרונים של ווינדוס, החיפוש של סייר הקבצים פשוט נדפק, אין מילה אחרת.
1. אי אפשר לראות מה שכותבים בחלון החיפוש!!!:mad::mad::mad:
2. במקום שאני אכתוב מילה ואז מיד יופיעו תוצאות החיפוש, הוא רק פותח חלון קטן עם תוצאות, ואפשר רק ללחוץ על התוצאות ולפתוח את הקבצים. אבל אי אפשר להגיע למיקום הקובץ, או לכל שאר האפשרויות שיש תמיד בלחיצה על המקש הימני. צילום מסך:
1594941155165.png

לאחרונה שמתי לב שאם אני לוחץ אנטר אחרי כתיבת החיפוש, כן מופיעים לי התוצאות כמו פעם. אבל עדיין זה שלא רואים את מה
שכותבים זה מרגיז ממש.

גם אתם נתקלתם בזה?
יש מה לעשות לזה?

נערך לאחרונה ב:

בני2

משתמש מקצוען
בעיה מוכרת מאוד, לא ברור למה מייקרוסופט עשו את זה אבל יש תיקון, לפחות לגירסה 1909, תבדוק איזה גירסה יש לך [הגדרות >מערכת>אודות]

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא הצלחתי לעשות סרטון, אבל זה פשוט:
בסייר הקבצים - כרטיסייה תצוגה - מימין למעלה לחצן חלונית תצוגה מקדימה

בני2

משתמש מקצוען
יש לי את הגרסה הזאת, מה לעשות?
עדיין לא בטוח שיעבוד אבל שווה לנסות

תוריד את הקבצים המצורפים ותחלץ.
את התיקייה המחולצת תעתיק לדיסק C
תפתח חלון powershell כמנהל ע"י קליק ימני על ההתחל.
תעתיק את שתי הפקודות הבאות
קוד:
cd c:\mach2_0.3.0.0_x64
.\mach2 disable 18755234
תפעיל את המחשב מחדש.
תעדכן אם עבד.

כוח עזר

משתמש מקצוען
באחד מהעדכונים האחרונים של ווינדוס, החיפוש של סייר הקבצים פשוט נדפק, אין מילה אחרת.
1. אי אפשר לראות מה שכותבים בחלון החיפוש!!!:mad::mad::mad:
2. במקום שאני אכתוב מילה ואז מיד יופיעו תוצאות החיפוש, הוא רק פותח חלון קטן עם תוצאות, ואפשר רק ללחוץ על התוצאות ולפתוח את הקבצים. אבל אי אפשר להגיע למיקום הקובץ, או לכל שאר האפשרויות שיש תמיד בלחיצה על המקש הימני. צילום מסך:
צפה בקובץ המצורף 691454

לאחרונה שמתי לב שאם אני לוחץ אנטר אחרי כתיבת החיפוש, כן מופיעים לי התוצאות כמו פעם. אבל עדיין זה שלא רואים את מה
שכותבים זה מרגיז ממש.

גם אתם נתקלתם בזה?
יש מה לעשות לזה?
פשוט לוחצים על החץ הכחול

במקרה

משתמש מקצוען
יש תוכנת חיפוש במחשב מצויינת
האמת אני מכיר אותה, אבל מה, אתה משתמש בה במקום סייר קבצים?
החיפוש בסייר הקבצים זה לא כשאני לא יודע איפה משהו נמצא, זה היה בשבילי במקום לעבור על כל הרשימה וכו', תוך כדי שאני מסייר בין הקבצים. לא חשבתי להשתמש בתוכנה הזאת במקום סייר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה