מידע שימושי גם אותכם הם משגעים? - יונים...

חחח

משתמש סופר מקצוען
תנסו להדביק דוקרנים ממתכת
אם תצליחו להגיע לכל המקומות ולשים דוקרני מתכת יש לכם סיכוי לשקט.
אנחנו הזמנו מישהו מקצועי שמתעסק בהרחקת יונים,
עבד יחד עם פועל נוסף, שמו דוקרני מתכת בכל המקומות שהיונים יכלו לחלום להציג את כף רגלן.
(היו צריכים סנפלינג כדי להגיע לכל המקומות מהצד החיצוני של הבנין)
עלה לא מעט אבל היה שווה כל שקל.
דא עקא, שהשכנים בנו ושכנים נוספים עשו גגון ועוד שכן הוסיף מרזב ובכך יצרו מקומות נוספים עבור היונים ועכשיו אנחנו שוב בבעיה. (היונים לא מפספסות שום מקום ולו בגודל מילימטרי כדי להתיישב עליו)
וכבר קצת נמאס לי להשקיע. (בעצם כל הדיירים נהנים מהשקט התעשייתי שיש מן היונים,
אבל אנחנו היינו היחידים ששילמנו את הפרויקט כי אנחנו מקומה ראשונה ולנו זה הכי הפריע)
אז שוב חזר הסבל היומיומי הזה - מרפסת מלוכלכת, תריסים וחלונות מלוכלכים,
כביסה שיורדת ישר מן החבל חזרה לתוך המכונה, כיני יונים וכו' וכו'. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף

חחח

משתמש סופר מקצוען
שואלת לגבי דרורים.
אכן מטרד. לא מזלזלת.
אבל עד כמה שידוע לי לא מלכלכות ולא ידוע לי על נזקים שהן גורמות.
יונים עלולים להביא לכיני יונים ושמעתי גם על אשה צעירה יחסית שמרותקת לכסא גלגלים עם חמצן
עקב וירוס שפגע לה בריאות שמקורו מן היונים.
אז מי יחשוב לחשוב על כאלו סיכונים? שה' ישמור!

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
אם תצליחו להגיע לכל המקומות ולשים דוקרני מתכת יש לכם סיכוי לשקט.
אנחנו הזמנו מישהו מקצועי שמתעסק בהרחקת יונים,
עבד יחד עם פועל נוסף, שמו דוקרני מתכת בכל המקומות שהיונים יכלו לחלום להציג את כף רגלן.
(היו צריכים סנפלינג כדי להגיע לכל המקומות מהצד החיצוני של הבנין)
עלה לא מעט אבל היה שווה כל שקל.
דא עקא, שהשכנים בנו ושכנים נוספים עשו גגון ועוד שכן הוסיף מרזב ובכך יצרו מקומות נוספים עבור היונים ועכשיו אנחנו שוב בבעיה. (היונים לא מפספסות שום מקום ולו בגודל מילימטרי כדי להתיישב עליו)
וכבר קצת נמאס לי להשקיע. (בעצם כל הדיירים נהנים מהשקט התעשייתי שיש מן היונים,
אבל אנחנו היינו היחידים ששילמנו את הפרויקט כי אנחנו מקומה ראשונה ולנו זה הכי הפריע)
אז שוב חזר הסבל היומיומי הזה - מרפסת מלוכלכת, תריסים וחלונות מלוכלכים,
כביסה שיורדת ישר מן החבל חזרה לתוך המכונה, כיני יונים וכו' וכו'. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף
לחלוטין מעצבן !!!

רק טוב בעולם

משתמש רשום
יונים הם אריות!!!!
הטיפול הטוב ביותר הוא דוקרנים באופן יסודי על כלללל המקומות שהם מגיעות
ורשתות באופן אטום לגמרי!!!
כל שאר הדברים- עוזרים למעט זמן! אם בכלל מרחקים את היונים...

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
אכן מטרד. לא מזלזלת.
אבל עד כמה שידוע לי לא מלכלכות ו
מלכלכות, אוהההו מלכלכות.
אם אני משאירה משהו שניה על השיש - הם כבר מנקרות.
כל השיש שלי מלא צואה שלהם, הבגדים - סיוט גדול,
הרעש שלהם - חופר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה