נספח לאתגר גל חום • נספח לאתגר 46

naama m

משתמש צעיר
פרופומט:
Microsoft Designer
תיצור לי קריקטורה של ארטיק עם כובע שמש, וכפכפי אצבע עם משקפי שמש. יושבים על כסאות נוח על חוף הים. מזיעים מאד ומרוב חום הם מתחילים לימס. ריאליסטי

Designer (3) (1).jpeg

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
סליחה שאני מעירה, אבל יש משהו לא הוגן בהחלפת התמונה אחרי ההעלאה..
אני אישית הצבעתי לפני החלפת התמונה. והייתי מצביעה גם לתמונה המדהימה הזו.
אבל יש ניקים שאולי לא היו מצביעים לשתיהן, אז..
@מנהל ai

מקסימום!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יוצרי ai
צודק. נמתין להחלטת מנהל,

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אכן, לדעתי להגביל את אופציית העריכה לדקות ספורות (טעות כתיב, תמונה שלא עולה היטב וכדו'), ולהאריך את זמן מחיקת התגובה, כך מי שירצה להחליף תמונה, יאלץ למחוק את הקודמת ולא להשתמש במיקום ובניקוד של יצירה אחרת.

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אכן, לדעתי להגביל את אופציית העריכה לדקות ספורות (טעות כתיב, תמונה שלא עולה היטב וכדו'), ולהאריך את זמן מחיקת התגובה, כך מי שירצה להחליף תמונה, יאלץ למחוק את הקודמת ולא להשתמש במיקום ובניקוד של יצירה אחרת.
הוגבלה זמן עריכת התגובות ל-5 דקות בלבד.

לצערי גם זמן מחיקת התגובות יהיה מוגבל ל 5 דקות,
ע"כ מי שרוצה למחוק שידווח על הודעתו ויבקש מחיקה.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אז מה למעשה עם מה שכבר שונה ב-2 בלילה אחרי עשרות הצבעות?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נורא שעדיין חסום בנטפרי!!
נראה שיש סיבה....
אני באתרוג בחסימה מאוד גבוהה ולפעמים יוצאות לי תמונות :sne:
או מצד שני תמונות שאין סיבה שישארו לא פתוחות וחסומות....
וזה מאוד מעצבן!!!!
אבל אין מה לעשות🤷🏼‍♀️

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
אם כבר עולה הנושא הזה
לי יותר מפריע שמוחקים תמונות שכבר קבלו הצבעות רבות מכל מיני סיבות של אי התאמה לאתגר וכאלה... וזה ממש מתסכל להעלות אחר כך תמונה תקינה שמתחילה מ-0 הצבעות. הייתי מצפה שתהיה אפשרות להחליף לתמונה תקינה אם יש רק בעיה טכנית בתמונה ולשמור את כמות ההצבעות שכבר נתקבלו. כדי שתהיה תחרות הוגנת.

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אם כבר עולה הנושא הזה
לי יותר מפריע שמוחקים תמונות שכבר קבלו הצבעות רבות מכל מיני סיבות של אי התאמה לאתגר וכאלה... וזה ממש מתסכל להעלות אחר כך תמונה תקינה שמתחילה מ-0 הצבעות. הייתי מצפה שתהיה אפשרות להחליף לתמונה תקינה אם יש רק בעיה טכנית בתמונה ולשמור את כמות ההצבעות שכבר נתקבלו. כדי שתהיה תחרות הוגנת.
מסכימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה