מידע שימושי גלאי עשן

אברך.

משתמש מקצוען
דרוש מידע מניסיון אישי על גלאי עשן אמין ואיכותי עם קול חזק ועוצמתי.
בתודה מראש

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני הוצאתי אותם

זה חופר סתם

אירע לי שבת אחת שהוא החליט לצפצף בלי שום סיבה, זה היה ב 2 בלילה, ועד צאת השבת כבר לא נשארו לנו אוזניים

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הוצאתי אותם

זה חופר סתם

אירע לי שבת אחת שהוא החליט לצפצף בלי שום סיבה, זה היה ב 2 בלילה, ועד צאת השבת כבר לא נשארו לנו אוזניים
פעם היה לנו סוג זול שזה באמת גרם לבעיות אחרי שהחלפנו ל GPT יש לנו שקט וזה עובד מצוין

אברך.

משתמש מקצוען
אני הוצאתי אותם

זה חופר סתם

עדיף מהסיפור שהיה בשבוע שעבר עם הילד בן 13 של"ע נשרף למוות. שבת באמת קצת בעיה...
איזה סוג היה לכם? זה היה איכותי ועוצמתי?

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קנינו גלאי עשן בשפע טוב בבני ברק, עלה בערך 50 ש"ח
התנסינו בצפירה של זה כששרפנו את ההפרשת חלה, באמת צפירה עוצמתית אבל לזה זה נועד.
מאז אנחנו מורידים אותו מהקיר כששורפים את הבצק של ההפרשה ומחביאים אותו בחדר אחר ומחזירים בחזרה

מילה מנצחת

פרסום, קופירייטינג וכתיבת תוכן
מנוי פרימיום
פרסום וקופי

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
והאם זה אלחוטי?
זה עם סוללה

לי יש של אומגה עובד טוב

אני חושב שיש כמה חברות לוקחות מאותו מפעל
וכל אחת אורזת עם מיתוג משלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה