שיתוף בתהליך ג'ירף

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
מי זה אנחנו? :)
תודה נשמה. אבל זה לא משתווה לעבודה של התותחים שכאן, כולל אתה. אני מפרסם מה שאני עושה. רוב העבודות הגדולות כאן לא מפורסמות. אני ממלא את הבור הזה קצת :)
עניו אתה.
בכל מקרה אשמח להסבר על התאורה של הגירף
הרקע נראה חשוך יחסית ומאידך אור שמש חזק

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עניו אתה.
בכל מקרה אשמח להסבר על התאורה של הגירף
הרקע נראה חשוך יחסית ומאידך אור שמש חזק
אני יודע. כתבתי לפני כן שהרקע לא גמור. גם בלייבסטרים הוא השאיר את זה ככה וזה היה נראה מוזר, אבל ההסבר שלו מניח את הדעת.
בהתחלה היה בהיר הרבה יותר, והוא ראה שהראש של הג'ירף נבלע בשמים הבהירים, אז הוא מרח שכבה של מולטיפליי להקפיץ אותו. אז גם אני כמו תלמיד טוב.
אז למה להשאיר את האור החזק על הג'ירף אתה שואל? כדי שיראה דרמטי אני עונה :)

חוץ מזה, ראיתי סרטי טבע מהמסאי מארה בטנזניה, איפה הערבות הגדולות של אפריקה עם הפילים, הזברות והאריות וכל היופי הזה.. ולמען האמת, הציור הספציפי הזה, שנעשה אפילו על ידו בהשראה מהביקור שלו שם, נראה בדיוק ככה. מכיוון שהשטח פתוח לחלוטין, אפשר שמים בהירים עם סופה מתקרבת באופק, והכל חוגג ביחד. אצלנו זה קצת נדיר, כי מתי בכלל רואים שמש?!

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לי זה ממש נראה כאילו היה עכשיו בדיוק קרע בין העננים שהאיר על ג'ף...

נערך לאחרונה ב:

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה