Gmail גימייל נחסם. מי שיעזור לי יתוגמל כספית!!!!

blue eagle

משתמש מקצוען
הציעו לי לחכות 48 שעות ואז לפתוח בחלון אנונימי ולהזין SMS שלא היה בשימוש בשום חשבון גוגל
אני מחכה ונעדכן
תודה לכל המנסים לסייע
אם אתם מחכים 48 ש' אולי כדאי שתסיגו טל מארה"ב ככה לי עזר
אחרי המוןןן נסיונות !

מאירלה

משתמש מקצוען
אפשר לנייד את המספר באופן זמני לחברות הקטנות שאין להם מסלול כשר ולשלם על הסים כמה שיעלה לקבל את הקוד לSMS ואח"כ לנייד שוב לחברה רגילה

rachela2020

משתמש רשום
הבעיה שלך מורכבת ממה שכולם חושבים כיוון שהם שולחים לך את הקוד לפלאפון שהזנת במערכת וזה פלא' כשר.
מכירה כמה שנותרו חסומות כבר כמה חודשים ללא פתרון.
אבל הפתרון של המרת הודעות טקסט לטלפון נייד נראה לי הכי הגיוני, כך תבקשי מגוגל לשלוח לך SMS ותקבלי אותו טלפונית. תנסי, ודאי לא תפסידי.

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נחסמה לי כתובת מייל שחשובה לי מאד

הוא נותן אימות דו שלבי רק SMS.
הטלפון שאליו משויך החשבון גוגל שלי הוא כשר ולא מקבל SMS
ניסיתי להזין מספרי SMS של חברים . לא נותן
גם SMS של חו''ל לא נותן
מי יודע מה הפתרון????
קרה לי גם, לא עזר כל מה שנסיתי, רק כשפתחתי חשבון GOOGLE ONE ניתנה לי אפשרות להתכתב עם GOOGLE ואז הצלחתי לפתוח עם מספר הפלאפון מה שלא הצלחתי עד אז, חשבון GOOGLE ONE עולה כמה שקלים בחודש (נראה לי שחודש ראשון 2 שח ואח"כ את יכולה להסיר) את עושה GOOGLE ONE למייל אחר במשפחה ואם אין לך אז תפתחי מייל חדש ואז ניתן לצרף 5 בני משפחה ותצרפי את המייל החסום
זה הדבר היחיד שעזר לי, כבר הייתי בטוחה שהלך המייל

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קרה לי גם, לא עזר כל מה שנסיתי, רק כשפתחתי חשבון GOOGLE ONE ניתנה לי אפשרות להתכתב עם GOOGLE ואז הצלחתי לפתוח עם מספר הפלאפון מה שלא הצלחתי עד אז, חשבון GOOGLE ONE עולה כמה שקלים בחודש (נראה לי שחודש ראשון 2 שח ואח"כ את יכולה להסיר) את עושה GOOGLE ONE למייל אחר במשפחה ואם אין לך אז תפתחי מייל חדש ואז ניתן לצרף 5 בני משפחה ותצרפי את המייל החסום
זה הדבר היחיד שעזר לי, כבר הייתי בטוחה שהלך המייל
יש לי גם חשבון בתשלום
איפה יש שם להתכתב?
מה גוגל כתבו לך?
אם תולי להתקשר אלי ולהסביר לי יותר זה יעזור לי מאד 0527684582
תודה רבה רבה

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבעיה שלך מורכבת ממה שכולם חושבים כיוון שהם שולחים לך את הקוד לפלאפון שהזנת במערכת וזה פלא' כשר.
מכירה כמה שנותרו חסומות כבר כמה חודשים ללא פתרון.
אבל הפתרון של המרת הודעות טקסט לטלפון נייד נראה לי הכי הגיוני, כך תבקשי מגוגל לשלוח לך SMS ותקבלי אותו טלפונית. תנסי, ודאי לא תפסידי.
את מכירה מישהו שיכול להמיר הודעות טקסט שאני מקבל לטלפון הכשר להודעות קוליות?

rachela2020

משתמש רשום

צפר | דעה

משתמש רשום
ברוך השם, תודה רבה על הבשורות הטובות!!
זה לא פשוט בכלל, ולא מובן מאליו....
הכל פלאות וחסדים של הבורא יתברך שמו.

ממליץ על שירות המייל הזה, "תוצרת שווייץ", עבר את כל מבחני התאימות התקינות חופש המידע וקלות השימוש של האיחוד האירופי.
והכי חשוב, לא מערימים קשיים נוסח הפרוגרסיביים והרפורמים וכו' וכו'.
אחרי סיפור דומה עם ג'ימייל, פתחתי בפרוטון, ועשיתי העברה אוטומטית של כל המיילים לחדש.

גוגל לא ישרדו עוד הרבה זמן ככה, כדאי להיות מוכנים לשינויים מרחיקי לכת.

שלום ל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי

ממליץ על שירות המייל הזה, "תוצרת שווייץ", עבר את כל מבחני התאימות התקינות חופש המידע וקלות השימוש של האיחוד האירופי.
אחרי סיפור דומה עם ג'ימייל, פתחתי בפרוטון, ועשיתי העברה אוטומטית של כל המיילים לחדש.

משום מה זה לא נפתח לי יש לך מושג למה?

ח אפל

משתמש רשום
יש אופציה לנייד לגולן ולהכניס את הסים למכשיר תומך כשר
ובגולן גם סימים כשרים מקבלים sms מחברות (כמו מקופ"ח וכדו' )
ואז מקבלים את הsms לפלאפון אפילו עם סים כשר
נ.ב. אני ראיתי לפני כמה חודשים מישהו שקיבל sms ככה מגוגל אני מקווה שזה לא הפסיק בינתיים

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני קניתי כאן מספר וירטואלי ואז אפשר לראות את ההודעות באתר
ומיד אחרי האימות ביטלתי את המנוי
החיוב הוא באופן יחסי ליום אחד

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני קניתי כאן מספר וירטואלי ואז אפשר לראות את ההודעות באתר
ומיד אחרי האימות ביטלתי את המנוי
החיוב הוא באופן יחסי ליום אחד

העצות הללו נחמדות אבל לא עבור מי שנחסם לו כבר , להבא אפשר גם לשים מספר לא כשר של הדוד מאמריקה אבל כרגע זה לא אמור לעבוד למי שתקוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה